Zwierzęta

Optyka myśliwska, czyli sprzęt niezbędny w czasie polowań

Tradycje myśliwskie i polowania są w Polsce często tematem tabu, jednak łowiectwo w dalszym ciągu cieszy się ogromną popularnością. Nic w tym dziwnego. Coraz więcej osób interesuje się przyrodą i wchodzi w szeregi sympatyków łowiectwa i leśnictwa. Jednak warto tutaj wspomnieć o tym, że łowiectwo to hobby, które jest niestety dość drogie. Co warto o… Read More Optyka myśliwska, czyli sprzęt niezbędny w czasie polowań

Zwierzęta

Skuteczna samoobrona

Żyjemy obecnie w czasach w których coraz więcej pracujemy i często zdarza nam się wracać późną nocą z pracy, Szczególnie atrakcyjne kobiety narażone są na różnego rodzaju ataki ze strony osób, które nie będą mieć wobec nich dobrych intencji. Dlatego też warto mieć przy sobie zawsze legalny sprzęt do samoobrony.

Zwierzęta

Na co zwrócić uwagę wybierając lunety myśliwskie zeiss?

Osoby, które chcą wybrać się na polowanie, powinny zabrać nie tylko profesjonalną wiatrówkę, ale również wysokiej jakości lunetę, bez której bardzo trudno jest upolować zwierzynę. Tylko niezawodna optyka myśliwska zeiss pozwala na oddanie jasnego i wyraźnego strzału. Z niniejszego artykułu dowiedzą się Państwo na jakie elementy warto zwracać szczególną uwagę wybierając lunety celownicze zeiss.

Zwierzęta

Wybór sztucera

Każdy początkujący młody myśliwy w którymś momencie stanie przed dylematem wyboru własnej broni. Często w takim wypadku wybór pada na sztucery myśliwskie, ponieważ są one lekkie i w miarę proste w obsłudze.

Zwierzęta

Jak powinno się dbać o psy?

Nie bez powodu mówi się o tym, że to właśnie pies jest najlepszym przyjacielem człowieka. Czworonożne zwierzaki potrafią wykazać się ogromną lojalnością wobec swojego właściciela, zawsze obdarzają go bezinteresowną miłością, a w chwilach smutku potrafią nawet przyjść i pocieszyć. Skoro człowiek otrzymuje od nich tak wiele, sam powinien im się za to odwdzięczyć. Może to… Read More Jak powinno się dbać o psy?