dom i ogród

Projektowanie domów z drewna – domki wypoczynkowe

Turystyka staje się w naszym kraju coraz bardziej popularna. Dziś na wakacje wyjeżdża ponad połowa wszystkich obywateli naszego kraju. Jeszcze 15 – 20 lat temu na wakacje wyjeżdżał co czwarty z nas. Dokąd najchętniej wybieramy się na wczasy? Prym wiodą apartamenty oraz… domki letniskowe, które najczęściej wykonane są z drewna.

dom i ogród

Główne zalety flanelowej pościeli

Pościel z flaneli to produkt wprost stworzony do tego, by używać go zimą. Okrywając się puchatą warstwą mięciutkiego materiału, automatycznie zapewnia się ciału niezwykle przyjemne rozgrzanie. Komfort snu wchodzi na zupełnie inny poziom. A nie jest to jedyny powód, dla którego pościel flanelowa powinna zagościć na stałe w każdej sypialni.

dom i ogród

Jak wybrać dobrą statuetkę szklaną z grawerem?

Nie od dziś wiadomo, że statuetki szklane z grawerem są ciekawym przykładem upominku, który sprawdzi się bez względu na okoliczności. Czy jednak oznacza to, że każdy model dostępny w sprzedaży jest jednakowo ciekawy? Jak wybrać statuetkę, jeśli nie chce się żałować podjętej przez siebie decyzji?

dom i ogród

Jak wybrać idealną pościel na wiosnę?

Wraz z nadejściem wiosny wiele osób pragnie wprowadzić zmiany w swoim życiu. Porządkują one zatem swoje ogrody, w których przyroda dopiero budzi się do życia, jak również remontują domy i mieszkania. Z tego powodu sklepy oferujące artykuły wykończeniowe są tak bardzo oblegane.

dom i ogród

Jak odpowiednio dobrać krzesła i fotele?

Jeśli jesteś na etapie remontu domu lub dopiero co urządzasz swoje nowe mieszkanie bez wątpienia czeka Cię zakup krzeseł i foteli. Warto wiedzieć, że świat krzeseł oferuje dziś swoim klientom bardzo szeroką ofertę mebli, które świetnie sprawdzą się w każdym domu i będą dopełnieniem jego stylu i klimatu.

dom i ogród

Gdzie kupić preparaty marki Voigt?

Czyste powierzchnie to bezpieczne obszary, które pozbawione są nie tylko bakterii, ale także wszelkich wirusów. Kiedy więc mamy do czynienia z pomieszczeniami w miejscach publicznych, to musimy zaopatrzyć się w środki czyszczące, które będą spełniały swoje myjące działanie, ale także przy okazji te dezynfekujące.

dom i ogród

Grawerowany długopis

Zbliżają się urodziny bliskiej ci osoby, a Ty nie wiesz co kupić na prezent? Możesz wybrać kwiaty, które chyba każda kobieta lubi, wino lub wódkę w ozdobnej skrzyni dla taty, dziadka lub wujka. Są to jednak prezenty dość powszechne, zwykle kupuje się je, gdy nie mamy innego pomysłu na prezent. Jak zatem sprawić naszym bliskim… Read More Grawerowany długopis