biznes

Sprawdzony paletopojemnik

Z paletopojemników korzystają przedsiębiorcy z wielu branż. Przeznaczone są one do magazynowania oraz transportowania różnych produktów. Warto dowiedzieć się, na co zwracać uwagę w czasie kupna zbiornika IBC.

biznes

Szlabany parkingowe – czym są, ile kosztują i jakie wybrać?

Czy wiesz, że coraz więcej osób decyduje się na zamontowanie szlabanów parkingowych? Jeśli chcesz dowiedzieć się, jaka jest ich funkcja i o czym należy pamiętać przy wyborze odpowiedniego modelu, przeczytaj nasz artykuł! Dowiesz się również, ile kosztuje zakup i montaż szlabanów parkingowych. Czym są szlabany parkingowe? Szlabany parkingowe to nic innego jak szlaban umieszczony na… Read More Szlabany parkingowe – czym są, ile kosztują i jakie wybrać?

biznes

Mandaty we Włoszech

Pod wieloma względami Włochy nie różnią się niczym od Polski. Jeżeli chodzi o mandaty, to sprawa wygląda bardzo podobnie, ale nie do końca jest taka sama.

biznes

Upadłość przedsiębiorstwa – ważne informacje

Każda osoba, która sama albo ze wspólnikami prowadzi daną firmę, wie, jakim trudnym jest to zadaniem. Szczególnie w dzisiejszych czasach, gdy gospodarka niestety traci na stabilności, a pandemia dała się we znaki wielu przedsiębiorcom. Nie dziwne zatem, że łatwo popaść w długi i stać się bankrutem.

biznes

Zalety druku sublimacyjnego

Dosyć specyficzną metodą druku jest druk sublimacyjny. Ta metoda nie jest mocno rozpowszechniona, dlatego w tym artykule opiszemy ją szerzej. Sublimacja to inaczej przemiana fazowa przejścia bezpośredniego ze stałego stanu w stan gazowy. Na przykładzie suchego lodu można to opisać najłatwiej.

biznes

Czy faktura marża może być wystawiana przez Internet?

W dzisiejszych czasach, kiedy rządzą nowoczesne technologie przedsiębiorca dąży do uproszczenia i ekonomiki podejmowanych działań. Wiele dokumentów z zakresu księgowości wystawia się już w tej chwili online. Jakie płyną z tego korzyści i czy jest możliwość wystawiania w ten sposób specyficznej faktury jaką jest faktura marża?