Przemysł

Co trzeba wiedzieć o folii stretch?

Folia stretch to materiał, który jest obecnie powszechnie stosowany w wielu gałęziach przemysłu, a także w warunkach domowych. Folia ta wyprodukowana jest z polietylenu liniowego, który ma niska gęstość. Producent folii stretch otrzymywać ją może dwoma metodami, za pomocą wylewu i rozdmuchu.

Przemysł

Koks workowany, dlaczego warto?

Węgiel workowany Poznań to bardzo korzystny sposób na zakup opału w wielu sytuacjach. Ma on bowiem swoje plusy i dlatego jest to rozwiązanie, które wybierane jest przez tak dużą liczbę ludzi. Mamy dzięki temu okazje nie tylko przetestować poszczególne rodzaje węgla, czy koksu, ale także węgiel w workach poznań, jest zdecydowanie łatwiejszy w przechowywaniu, co… Read More Koks workowany, dlaczego warto?

Przemysł

Skrzynki plastikowe, kiedy się sprawdzają?

Pojemniki produkcyjne są elementem niezbędnym w wielu przedsiębiorstwach. Możemy przechowywać w nich nie tylko półprodukty, ale także gotowe wyroby, dzięki czemu nawet w przedsiębiorstwach o dużych rozmiarach mamy szansę na porządek i uporządkowaną pracę, co minimalizuje ryzyko pomyłek.

Przemysł

Rodzaje i zastosowanie nici chirurgicznych

Nici chirurgiczne, podstawowy materiał w pracy każdego chirurga, dzielą się na wchłanialne i niewchłanialne, wykonane z materiałów naturalnych i syntetycznych. Większość nici produkowanych jest jako szwy atraumatyczne, albo jako same nitki, które nawleka się na tradycyjne igły chirurgiczne, albo używa jak podwiązek. Pakowane są fabrycznie, jednostkowo, w odpowiednich długościach.

Przemysł

Zalewa do elektroniki

Współczesna technologia opiera się na skomplikowanych układach elektronicznych. Odpowiednia jakość wykonania poszczególnych podzespołów ma kluczowe znaczenie dla działania całego układu. Dlatego producenci elektroniki dokładają wszelkich starań by odpowiednio zabezpieczać poszczególne komponenty.

Przemysł

Transport i przechowywanie produktów rolnych

Owoce i warzywa to niezwykle wymagające w kontekście transportu i przechowywania produkty. Z tego też względu niezwykle istotny jest dobór odpowiedniego pojemnika, który sprosta wszystkim ich wymaganiom zarówno w trakcie magazynowania, jak i podczas długiej drogi jaką codzienne przebywają. Na rynku istnieje wiele propozycji od klastycznych form takich jak np. drewniane skrzynie na jabłka, po… Read More Transport i przechowywanie produktów rolnych