Uroda

Czy tylko panie korzystają z zabiegów medycyny estetycznej?

Medycyna estetyczna to dziecina medycyny, która na dobre wpisała się w nasze życie. Wiele osób nie wyobraża już sobie, by w przerwie w pracy nie wybrać się do swojego ulubionego lekarza, który wstrzyknie dawkę specyfiku w czoło, dzięki czemu będzie się wyglądało młodo i pięknie. Kosmetologia estetyczna sprawia, że coraz młodsze osoby chcą się upiększać.… Read More Czy tylko panie korzystają z zabiegów medycyny estetycznej?

Uroda

Jak się ubrać na wiosenną pogodę?

Wiosna już pełni, choć pogoda nie zawsze dopisuje. Średnie temperatury jednak robią się coraz wyższe i na ulicach coraz więcej jest kobiet w typowo wiosennych kreacjach. Warto więc zadać sobie pytanie o to, co w tym sezonie będzie najmodniejsze. Jak ubrać się na wiosenną pogodę w tym roku?

Uroda

Jak zaplanować zaręczyny nad morzem?

Osoby przygotowujące się do zaręczyn często słyszą, że zaręczyny nad morzem są nie tylko jedną z najciekawszych, ale i najbezpieczniejszych opcji. Nie oznacza to jednak, że sama decyzja o zorganizowaniu ich nad Bałtykiem gwarantuje, że będą niezapomniane. Jak je zatem przygotować?

Uroda

Czym należy się sugerować przy wyborze myjki ultradźwiękowej?

Koniecznie trzeba zdawać sobie sprawę, że obecnie wybranie odpowiedniej myjki ultradźwiękowej jest zdecydowanie trudniejszym zadaniem niż mogłoby się wydawać. Nie wszyscy wiedzą, jakie kwestie powinno się wziąć pod uwagę przed podjęciem ostatecznej decyzji. Czym dokładnie powinna charakteryzować się myjka ultradźwiękowa?

Uroda

Podkłady do twarzy – który sprawdzi się najlepiej?

Jak cieszyć się piękną i gładką cerą mimo przebarwień czy niedoskonałości? Natychmiastową zmianę przyniesie zastosowanie dobrej jakości podkładu do twarzy. Kosmetyk przykryje nielubiane zmiany i wyrówna koloryt. Pomoże także w utrwaleniu makijażu. Jak wybrać najlepszy podkład dla siebie?

Uroda

Import odzieży używanej – nowy wizerunek

Oryginalny gust, indywidualne modowe projekty, ponadczasowe stylizacje. Ubiór przez wielu ludzi traktowany jest jako sposób na wyrażenie swojej osobowości i podkreślenie swojego wyjątkowego na tle całego społeczeństwa „ja”. Dokonując wyboru garderoby, każdego dnia prezentujemy światu kim jesteśmy i dokąd, przynajmniej w danym momencie, zmierzamy.

Uroda

Jak wybrać odpowiedni peeling do twarzy?

Odpowiednia pielęgnacja to najlepszy sposób na gładką i piękną cerę. Jej ważnym etapem jest oczyszczanie – powinno obejmować nie tylko usuwanie resztek makijażu i nadmiaru sebum, ale też usuwanie martwego naskórka. W tej roli niezastąpiony jest dobrze dobrany peeling. Jak go wybrać? Gdzie szukać dobrej jakości kosmetyków tego typu?