Uroda

Zabieg Morpheus8 PRO – czemu warto go robić?

Współcześnie wiele osób korzysta z różnych zabiegów medycyny estetycznej, dzięki czemu można opóźnić proces starzenia się skóry. Dobrze jest wspomnieć, że są one dostępne zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn. Warto zatem bliżej poznać zalety zabiegu Morpheus8 PRO, który jest innowacyjnym rozwiązaniem dla osób w różnym wieku.

Czemu warto stosować zabieg Morpheus8 PRO?

Dobrze jest stosować ten rodzaj pielęgnacji skórnej, gdy ma się problemy ze zmarszczkami, bliznami czy z cellulitem. Świetnie działa również na redukcję drugiego podbródka oraz zwalcza cienie pod oczami. Znakomicie radzi sobie z opadającym owalem twarzy i rozstępami.

Na czym polega ten zabieg?

Zabieg ten polega na tym, że pod wpływem działania frakcyjnego bipolarnego prądu RF można poprawić stymulację danej warstwy skóry. Co więcej, to podczas wykonywania zabiegu nie podrażnia się w żaden sposób naskórka. Dobrze jest też wspomnieć, że w trakcie zabiegu można odczuwać lekki dyskomfort, dlatego też zaleca się, aby pacjent dostał wcześniej miejscowe znieczulenie.

Co jeszcze warto wiedzieć o Moprheus8 PRO?

Dobrze jest dodać, że zabieg ten jest mało inwazyjny, przez co pacjent nie musi być w pełni usypiany, a zaraz po można praktycznie normalnie funkcjonować. Sama wizyta w gabinecie trwa od czterdziestu minut do półtorej godziny. W tym czasie pacjenci mogą się zrelaksować. Wszystko odbywa się przy wykorzystaniu sprzętów najlepszej jakości, które są na bieżąco dezynfekowane.

Jakie są zalecenia po zabiegu?

Zaraz po dobrze jest ograniczyć aktywność fizyczną oraz różnego rodzaju wyjścia na plażę czy na basen. Dobrze jest też pamiętać, by przez dwadzieścia cztery godziny po zabiegu nie robić żadnego makijażu.

Dobrze jest dodać, że efekty są widoczne już nawet po dwóch tygodniach. Warto także powtarzać zabieg, dzięki czemu efekty mogą być widoczne na dłuższy okres. Zaleca się, by w ciągu roku przeprowadzić serię maksymalnie czterech zabiegów. Co więcej, to w trakcie przerwy między zabiegami, warto unikać innych zabiegów na skórę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *