Uroda

Jak wygląda powiększanie ust?

Powiększanie ust cieszy się w ostatnim czasie dużym zainteresowaniem. Warto podkreślić, że niedoskonałości ust można skorygować także przy pomocy idealnego makijażu. Jednak zabieg modelowania ust kwasem hialuronowym jest zdecydowanie lepszym rozwiązaniem. Osoby zainteresowane mogą odwiedzić stronę https://saywowclinic.pl/powiekszanie-ust/.

Zalety wypełniania ust

Bez wątpienia wypełnianie ust to bezpieczny, a do tego skuteczny sposób na poprawę wyglądu. Nie wszyscy mają świadomość, że kwas hialuronowy to substancja naturalnie występująca w tkankach człowieka. Odgrywa niezwykle istotną rolę w procesie właściwego nawilżenia oraz utrzymaniu młodego wyglądu skóry. Praktycznie wszyscy lekarze medycyny estetycznej polecają kwas hialuronowy. Można przypuszczać, że długotrwały jest efekt odmłodzenia. Nie tylko przeciwdziała starzeniu się skóry, ale także ujędrnia i nawilża. Dobrym wypełniaczem wykorzystywanym do powiększania oraz konturowania ust są produkty na bazie kwasu hialuronowego.

Czym jest kwas hialuronowy?

Warto podkreślić, że w zabiegach na usta stosuje się usieciowany kwas hialuronowy. Gwarancją trwałego efektu wypełnienia jest jego chemiczna struktura. W sprzedaży dostępne są produkty, które umożliwiają delikatne uwydatnienie ust. Jeśli chcesz powiększyć usta i szukasz sprawdzonego gabinetu to koniecznie wejdź na stronę https://saywowclinic.pl/powiekszanie-ust/. Nie trzeba się o nic martwić, ponieważ zabieg trwa 30 – 60 minut i jest praktycznie bezbolesny.

Przebieg zabiegu

Pacjent nie powinien odczuwać dyskomfortu towarzyszącego iniekcji, ponieważ preparat zawiera lidokainę. Jednocześnie na obszar ust powinien być nałożony krem znieczulający miejscowo. Najlepiej korzystać z usług sprawdzonych i renomowanych gabinetów medycyny estetycznej, które wiele lat działają na rynku i cieszą się dobrą opinią. Jeśli pacjent wyraźnie odczuwa dyskomfort związany z bólem to możliwe jest również znieczulenie stomatologiczne. Preparat jest w formie żelu i lekarz musi go wprowadzić w obszar czerwieni wargowej. W tym celu wykorzystuje się przeważnie cieniutkie igły.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *