zdrowie

Plastry oczyszczające z toksyn pomogą przy wielu dolegliwościach

Stres, życie w biegu, zła dieta sprawiają, że coraz częściej pojawiają się różne nieprzyjemne dolegliwości. Ból kręgosłupa, bezsenność, nadwaga – coraz więcej osób szuka pomocy w medycynie naturalnej, znanej i stosowanej od tysięcy lat. Rekordy popularności biją plastry oczyszczające z toksyn, których wysoka skuteczność pozwala pozbyć się problemów zdrowotnych.

Co to są plastry oczyszczające z toksyn?

Są to plastry nasączone naturalnymi substancjami roślinnymi, takimi jak bio-kamień turmalin, wino drzewa eukaliptusowego, grzyb Agaricus oraz sproszkowane kamienie, jak turmalin. Taki plaster przykleja się na śródstopie, ponieważ według chińskiej medycyny to właśnie na stopach znajduje się „centrum dowodzenia” organizmu. Bardzo popularne azjatyckie masaże polegają na uciskaniu receptorów znajdujących się na stopach, w celu pozbycia się dolegliwości. W przypadku plastrów oczyszczających, każdy fragment plastra oddziałuje na inny receptor, czego skutkiem jest poprawa samopoczucia. Uważa się też, że toksyny wydostają się z organizmu przez stopy, dlatego te produkty detoksykujące „wyciągają” toksyny z organizmu.

Przy jakich dolegliwościach pomagają plastry?

Te plastry mają uniwersalne zastosowanie i pomagają przy wielu dolegliwościach. Oprócz pozbywania się z organizmu toksycznych substancji, m.in szkodliwych środków spożywanych z jedzeniem czy metali ciężkich jak ołów, te produkty detoksykujące są bardzo skuteczne w leczeniu zaparć, nadwagi, pomagają w walce z bezsennością. Redukują stres, są też używane przez osoby borykające się z cukrzycą. Działają też przeciwbólowo, między innymi przy bólach kręgosłupa, karku czy zębów, a także przy bardzo uciążliwych migrenach.Plastry są pomocne przy diagnozie – ich kolor informuje jakie dolegliwości ma osoba korzystająca z nich. Po zdjęciu plastra należy obejrzeć jego barwę. Kolor czerwony informuje o problemach z jelitami, a zielony – z wątrobą.

Dlaczego plastry oczyszczające z toksyn są tak popularne?

Chińskie plastry uważane są za bardzo skuteczne produkty detoksykujące, stąd ich popularność na całym świecie. Oddziaływanie na receptory w stopach to rozwiązanie, które chińscy lekarze stosują od wieków. Oprócz korzystnego oddziaływania na organizm, ich plusem jest też łatwość używania oraz niska cena. Wystarczy nakleić plaster na czystą stopę i zostawić na noc. Coraz więcej osób cierpi na dolegliwości bólowe, dlatego szukają one naturalnych rozwiązań używanych od tysięcy lat. Chińskie plastry to idealna i skuteczna metoda na poprawę samopoczucia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *