biznes

Cechy skrzyniopalet

Skrzyniopaleta składana jest doskonałym wyborem, jeżeli chodzi o transport owoców, warzyw oraz tak zwanych produktów sypkich. Skrzynie tego typu bardzo łatwo złożyć, dzięki czemu koszty są zredukowane do minimum.

Cechy charakterystyczne

Skrzyniopalety składane charakteryzują się bardzo małą wagę, a także posiadają wysoką wytrzymałość. Warto zauważyć, że spokojnie można w nich przechowywać artykuły spożywcze. Jest to najbezpieczniejsze rozwiązanie, jeżeli chodzi o transport żywności i większość sklepów z tego korzysta. Na szczególną uwagę zasługuje unikalna konstrukcja, która sprawia, że możemy zaoszczędzić sporo miejsca. Jest to zasługa ich sztaplowania, ponieważ niektóre ze skrzyń można złożyć całkowicie, a inne w części. Dzięki takiemu rozwiązaniu transport powrotny przestaje być w jakikolwiek sposób problematyczny.

Różne rozmiary

Jakość przewozu również stoi na bardzo wysokim poziomie i możemy mieć pewność, że transportowane produkty się nie zepsują. Nawet nietypowe przedmioty, których wcześniej nie mieliśmy możliwości przewieźć będą pasować do skrzyniopalety składanej. W porównaniu do tradycyjnych skrzyń używanych wcześniej w transporcie, skrzyniopalety składane posiadają niską wagę. Ich czyszczenie również nie powinno sprawić żadnych problemów, ponieważ wykonane są z bardzo gładkiego materiału. W sprzedaży dostępne są modele o różnych wielkościach, dlatego każdy powinien znaleźć coś dla siebie. Istnieją skrzyniopalety drewniane oraz plastikowe, a wybór zależy od przewożonego produktu.

Skrzyniopalety plastikowe

Skrzyniopalety plastikowe zostały stworzone, żeby zapewnić uniwersalne rozwiązanie, które będzie dobrą alternatywą dla drewnianych skrzyń. Wiele przedsiębiorców poznało ich zalety i dlatego zdobywają coraz większą popularność w prawie wszystkich branżach. Należy pamiętać, że konstrukcja skrzyniopalety pozwala na piętrowanie. Skrzyniopalety świetnie zatrzymują wilgoć, dlatego sprawdzą się idealnie w przypadku transportu delikatnych rzeczy, do których należą środki farmaceutyczne oraz żywność. Są również zdecydowanie wytrzymalsze od skrzyń drewnianych. Ich budowa sprawia, że charakteryzują się dużą odpornością na zarysowania i uszkodzenia mechaniczne. Na uwagę zasługuje fakt, że są w stanie wytrzymać opór 600 kilogramów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *