turystyka

Noclegi Ustroń

Noclegi Ustroń – czyli, jak dobrze spędzić wakacje, nie wydając przy tym milionów na hotele. Czy to w ogóle możliwe? Oczywiście, że tak! W końcu w dzisiejszych czasach pokoi do wynajęcia w agroturystycznych pensjonatach jest co niemiara!

Tanie noclegi w Ustroniu

Tanie noclegi w Ustroniu nie oznaczają od razu rezygnowania z prywatnej łazienki z prysznicem i pokoi z piekła rodem. Wręcz przeciwnie. Dziś gospodarze dbają o swoich gości i chcą dla nich jak najlepiej. Co to oznacza? Otóż to, że w takiej agroturystyce można poczuć się jak w trzygwiazdkowym hotelu! Co znajduje się w ofercie?

Najczęściej prowadzący działalność agroturystyczną oferują swoim gościom obszerny parking – czy to na kamyczkach, czy na kawałku trawnika. Goście mogą więc przyjechać samochodem bez obawy o miejsce parkingowe.

Do dyspozycji gości jest również: miejsce na grilla, miejsce na ognisko, huśtawka, plac zabaw dla dzieci, mini boiska do gry w piłkę nożną czy siatkówkę i wiele innych. Wiadomo, że nie każdy pensjonat takie atrakcje posiada, ale takich miejsc jest coraz więcej a ich cena jest naprawdę zadowalająca!

Pokoje do wynajęcia są równie piękne i fajnie wyposażone, jak te z kilkugwiazdkowych hoteli! Prywatne łazienki z prysznicami, duże i wygodne łóżka, telewizor, Internet, czajnik i pojemna szafa – to coś, co jest wręcz standardem agroturystycznych kwater. A co z posiłkami?

Tu bywa różnie. Najczęściej te najtańsze kwatery nie zapewniają śniadania czy obiadokolacji, jednak coraz częściej i takie miejsca do nocowania się trafiają. Wówczas właściciele przygotowują śniadania w formie szwedzkiego stołu i każdy może zjeść to, na co ma ochotę: wędlinę, serek, jogurt czy płatki na mleku. I naprawdę – takie rzeczy można znaleźć za nieduże pieniądze!

Nocowanie Ustroń – atrakcje miasta

Tanie nocowanie Ustroń wcale nie musi oznaczać tego, że pensjonat będzie znajdować się na samym końcu miasta! Bynajmniej! Tanie noclegi Ustroń, to również szybki sposób na przedostanie się do najciekawszych atrakcji w mieście. W Ustroniu – oprócz szlaków górskich, jak: Szlak Beskidzki imienia Sosnowskiego, Szlak imienia Galicza czy Szlak Źródlany, Miejski i Zabytkowy – można również spędzić czas w Leśnym parku Niespodzianek, przejechać się kolejka linową Czantoria, pójść na park linowy czy do Muzeum Ustrońskiego. Ponad to, można zobaczyć jak wypiekać prawdziwy, domowy chleb w Chlebowej Chacie czy odwiedzić Galerię Adama Małysza. W Ustroniu jest naprawdę mnóstwo atrakcji, które warto zobaczyć. Jednak nie da się wszystkiego zwiedzić w jeden dzień. Tu trzeba porządnego noclegu, który wcale nie musi wyskubać wszystkich pieniędzy z portfela!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *