Transport

Wynajem autokarów

Wiele przedsiębiorstw na terenie Polski specjalizuje się w wynajmie autokarów do przewozów pasażerskich na terenie kraju i za granicą. Cennik jest opracowywany indywidualnie dla każdego klienta w zależności od jego potrzeb. Klient otrzymuje mail w przypadku negocjacji telefonicznych. Pozytywne rozpatrzenie wniosku o najem jest błyskawiczne.

Wynajem autokarów

Przewozy osobowe w każdym mieście w Polsce stają się coraz łatwiejsze i przyjemniejsze. Otóż możemy zarezerwować nasz wymarzony autobus na wycieczkę na stronie internetowej. Strona ta to serwis internetowej rezerwacji pojazdów – płatności można również zrealizować drogą internetową. Ponadto możliwe jest zapewnienie stałego transportu osobowego dla dzieci i młodzieży w wieku szkolnym. Mowa to nade wszystko o codziennym przywożeniu oraz odwożeniu uczniów ze szkoły do domu. Takie rozwiązanie perfekcyjnie sprawdza się w przypadku małych miejscowości oraz wsi. Wynajem autokarów to odtąd błahostka. Jednakże pamiętajmy, iż wynajem autokarów na dłuższych dystansach wiąże się z większymi opłatami, a to za sprawą opłat za autostrady.

Charakterystyka autobusów

Firma transportowa zapewnia 30 perfekcyjnie wyposażonych autobusów w różnych rozmiarach. Wyposażenie zawiera klimatyzację, pasy bezpieczeństwa na wszystkich fotelach, Internet Wi-Fi oraz toaletę. Wiele autokarów o podwyższonym luksusie zapewnia dodatkową przestrzeń na nogi czy też skórzaną tapicerkę. Obsługa autokarowa realizowana jest w zakresie wycieczek krajowych i zagranicznych, wycieczek szkolnych, transferów, wyjazdów integracyjnych. Ponadto taki wynajem autobusów popularny jest w przypadku pielgrzymek oraz przewozu gości weselnych. Kadra kierowców jest w pełni wykwalifikowana i doświadczona.

Cennik wynajmu

Typ pojazdu jest jednym z głównych czynników decydujących przy obliczaniu ceny przejazdu. Co więcej opłata liczona jest za kilometr w zależności od wielkości pojazdu. Natomiast przy niewielkich dystansach wynajem liczony jest na godziny. Warto zaznaczyć, iż w Polsce występują pewne różnice przy stawkach kilometrowych. W celu uzyskania dokładnych informacji należy skontaktować z daną firmą transportową. Ponadto dla stałych klientów zawsze przeznaczona jest zniżka.

Artykuł powstał we współpracy z firmą Emilbus – wynajem autokarów

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *