moda

Wszystko co musisz wiedzieć o hybrydach

Niemal każda kobieta stara się o to, by wyglądać możliwie jak najlepiej. Nie ma w tym nic dziwnego, w końcu większość osób marzy o tym, by wyglądać dobrze i czuć się komfortowo w swoim ciele, a nie ma do tego lepszej i prostszej drogi niż regularne dbanie o siebie zarówno pod względem psychicznym jak i fizycznym. Dużą rolę w tym odgrywa oczywiście zdrowy styl życia (w tym także prawidłowe odżywianie oraz regularna aktywność fizyczna) jednak oprócz tego warto czasem udać się na zabiegi, które znacznie polepszają samopoczucie oraz przy okazji śpiewają, że stajemy się atrakcyjniejsi. Do jednych z ulubionych zabiegów kobiet należy bez wątpienia manicure.

Ewolucja stylizacji paznokcia

Jeszcze parę lat temu manicure hybrydowy był prawdziwym hitem, niestety charakteryzował się jednocześnie tym, że był bardzo ciężko dostępny. Tylko najlepsze stylistki paznokci były w stanie go wykonać. Dzisiaj na szczęście sytuacja uległa zmianie i choć manicure hybrydowy wciąż budzi podziw i nadal jest bardzo popularny wśród kobiet, można go wykonać niemal w każdym salonie urody. Ponadto coraz więcej kobiet decyduje się na jego samodzielne wykonanie w domu, przy ogólnodostępnych tutorialach na ten temat prawie każdy jest w stanie w lepszy lub gorszy sposób sobie z tym poradzić. Jednak do wykonania tego typu zabiegu potrzebujesz znacznie więcej przyrządów niż tylko lakier uv do paznokci.

Czego potrzebujesz do zrobienia hybrydy

Przede wszystkim należy zaopatrzyć się w specjalną lampę UV przeznaczoną właśnie do paznokci, oprócz niej potrzeba także: bazy pod lakier utwardzany UV (może być proteinowa lub mineralna, choć ich wybór jest naprawdę bardzo duży), acetonu oraz topu. Niezbędną częścią składową będzie oczywiście lakier do paznokci UV. Ostatni element jest szczególnie ważny, ponieważ w dużej mierze to właśnie od niego zależy finalny wygląd paznokci.

Jak wybrać lakier UV do paznokci

Przede wszystkim warto wiedzieć, że lakier do paznokci UV, bardzo często ma właściwości uczulające, dlatego osoby z wrażliwą skórę powinny udać się na tego typu zabieg do profesjonalnego salonu lub zwracać szczególną uwagę na składy. Uczulenie nie musi nastąpić przy pierwszym użyciu, często zdarza się tak, że pierwsze objawy następują po np. pół roku noszenia hybryd. Jeśli jednak nie dotyczy Cię ten problem, możesz śmiało wykonywać manicure hybrydowy i cieszyć się tym, że lakier utwardzany UV utrzymuje się na paznokciach nawet do 3 tygodni.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *