Lifestyle

Łzy dyskografia – opis albumów

Zespół Łzy i ich piosenki np. „Agnieszka już dawno”, „To ja narcyz się nazywam” lub „Opowiem wam jej historię” zna chyba każdy z nas. Zespół powstał w 1996 roku w Pszowie i zadebiutował w katowickim studiu. Wydano osiem płyt, z czego wie uzyskały status platynowych płyt za wysoką sprzedaż w Polsce. Poniżej zaprezentowano dyskografię zespołu Łzy.

Łzy dyskografia – albumy

W 1998 roku zespół Łzy wydał swój pierwszy album pt. „Słońce”. Sprzedano wówczas ponad 20 tysięcy egzemplarzy płyt.

Dwa lata później, bo w 2000 roku wydano kolejny album pt. „W związku z samotnością” i to właśnie ten album uzyskał status platynowej płyty w Polsce za wysoką sprzedaż. Sprzedano ponad 125 tysięcy egzemplarzy płyt. W albumie znalazły się najpopularniejsze utwory pt.: „Modlitwa”/ „Narcyz się nazywam”, „Agnieszka już dawno…”, „Opowiem wam jej historię”, „Niebieska sukienka”, które często znajdywały się w pierwszej dziesiątce muzycznych przebojów.

W 2002 roku zespół wydał kolejny album pt. „Jesteś jaki jesteś”, który uzyskał status złotej płyty. Album sprzedał się w ponad 50 tysięcy sztuk. Najpopularniejszą piosenką w tym albumie jest „Jestem jaka jestem”. Brzmienia są typowo rockowe, gitarowe.

Łzy dyskografia – albumy cd.

Zespół w 2003 roku wydał album pt. „Nie czekaj na jutro”, który sprzedał się w liczbie ponad 80 tysięcy i zyskał tym samym status platynowej płyty w Polsce. Najpopularniejsze piosenki w albumie to „Nie czekaj na jutro”.

W 2005 roku zespół wydał album pt. „Historie, których nie było”. Brzmienia utworów są popowo – rockowe. Najpopularniejsze piosenki w tym albumie to: Przepraszam cię”, „O wszystkim”, „Zamykasz drzwi i odchodzisz”, „Weronika”.

W 2011 roku zespół wydał kolejny album „Bez słów”, który sprzedał się w liczbie ponad 3 tysięcy. Album zawiera 13 nastrojowych ballad, np. „Puste słowa”, „Anastazja, jestem”.

W 2014 wydano album pt. „Zbieg okoliczności”, który zawiera 15 utworów. Album ten jest mieszkanką klasycznych brzmień i nowoczesnych elektronicznych gitar. Popularne piosenki to: „Miałam piękny sen” lub „Z każdym nowym dniem”.

W 2016 roku wydano album pt. „Łzy 2.0”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *