kulinaria

Gdzie kupić i gdzie używać plastikowych kieliszków?

Plastikowe kieliszki do szampana nie muszą być brzydkie. W dzisiejszych czasach znalezienie estetycznego, ładnego kilka z plastiku to nic trudnego, a używanie ich na przyjęciach zamiast szklanych to żadna wpadka, a praktyczne rozwiązanie.

Gdzie można je kupić?

Plastikowe kieliszki do szampana trudno dostać stacjonarnie, ale jakieś pojedyncze sklepy na pewno je oferują. Większe sklepy, czy raczej supermarkety powinny mieć w swojej ofercie kieliszki plastikowe, ale nie jest to pewnik, którym warto się kierować, idąc na zakupy.

Bezpiecznym rozwiązaniem będzie udanie się do hurtowni naczyń jednorazowych, gdzie oferta jest zdecydowanie szersza, ale zmuszeni jesteśmy zakupić większą ilość interesujących nas jednostek. Najbardziej praktycznym rozwiązaniem jest zakup kieliszków w sklepach internetowych, gdzie nie dosyć, że oferta jest najbogatsza, to cena również będzie najkorzystniejsza – dodatkowo można zakupić tyle sztuk, ile nas interesuje a nie sto, czy dwieście sztuk.

Imprezy mobilne

Wynajęcie limuzyny na wieczór panieński , czy też tramwaju, jak jest ostatnio modne nie musi się wiązać z wykorzystaniem szklanych kieliszków. Kieliszki plastikowe świetnie się sprawdzą w takiej sytuacji – impreza w miejscu, które cały czas się porusza to niezbyt bezpieczne miejsce dla szklanych naczyń, a ich plastikowe odpowiedniki będą prezentować się tak samo dobrze, a nie zrobią nikomu krzywdy podczas szalonych wygłupów.

Imprezy na świeżym powietrzu

Organizując imieniny, urodziny bądź też inną okazję jako imprezę na zewnątrz wykorzystanie plastikowych kieliszków wydaje się rozsądnym rozwiązaniem, które zaoszczędzi czasu podczas sprzątania po imprezie, podczas którego będą potrzebne tylko rękawiczki i worek na plastik.

Podczas trwania imprezy korzystanie z plastikowych kieliszków będzie równie wygodne, co korzystanie ze szklanych, odpadnie jednak strach o bezpieczeństwo zastawy, która w bardzo prosty sposób może wylądować na posadzce lub ziemi i się stłuc, narobiwszy tylko szkód.

Plastikowe kieliszki mogą mieć tradycyjny kształt lub finezyjny, który będzie dodatkową atrakcją na przyjęciu. Zakup kolorowych kieliszków poprawi barwną zabawę i zapewni uśmiech na oczach zaproszonych gości, więc warto w to zainwestować. Kupując kieliszki naprawdę warto zakupić też plastikowe szklanki i talerze.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *