biznes

Skrzynki plastikowe na owoce – ich budowa i rodzaje

Skrzynie na owoce to doskonałe rozwiązanie, które sprawdza się w transporcie dalekim i bliskim. Jest to także dobry sposób na wyeksponowanie owoców i warzyw w sklepach spożywczych i w warzywniakach. Dlatego producenci obecnie prześcigają się w udoskonalaniu tych pojemników.

Skrzynie na owoce – jakie mają zalety?

Skrzynki plastikowe na owoce producent wypuszcza na rynek tylko wtedy, kiedy ma pewność, że są one dobrze zaprojektowane i zrobione z porządnego materiału, który jest odporny na działania mechaniczne, na słońce i na niskie temperatury. Skrzynki te mają rogi wzmocnione przez specjalne słupki, dzięki którym pojemników tych używać można długo.Skrzynki plastikowe na owoce producent oferuje w różnych rozmiarach i o różnych pojemnościach. Wszystkie mają perforowane ścianki, a także podstawy, co jest bardzo ważne, zwłaszcza podczas transportu. Skrzynki plastikowe na owoce wykonane są z materiału, który bardzo łatwo umyć i osuszyć. Jest to bardzo ważne dla przechowywania owoców, ponieważ nadmierna wilgoć spowodowałaby ich gnicie.

Skrzynki sadownicze – jakie jest ich przeznaczenie?

Zasadniczą różnicą między skrzynkami sadowniczymi, a tymi zwykłymi, plastikowymi na owoce jest fakt, że te pierwsze mają o wiele większą pojemność i można w nich przewozić ciężkie ładunki. Są wzmocnione na rogach specjalnym materiałem, który zapewnia im solidność i trwałość. Skrzynki sadownicze mają również perforowaną podstawę i boki. Są bardzo łatwe w transporcie, ponieważ pasują do każdego typu przenośników, takich jak wózki widłowe.

Rodzaje skrzynek plastikowych na owoce

Skrzynki mogą różnić się między sobą nie tylko wielkością, ale również wagą i kolorem. Niektóre mogą być bardzo lekkie, co jest dużym plusem jeśli chodzi o transport. Wszystkie rodzaje skrzynek skonstruowane są tak, że mają one dużo miejsca na naklejki, które pozwalają szybko zidentyfikować towar w trakcie rozładunku. W plastikowych skrzyniach można przewozić każdy typ owoców, bez obawy, że się pogniotą lub zgniją od nadmiaru wilgoci. Transport jest całkowicie bezpieczny.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *