zdrowie

Stomatologia estetyczna – odmień swój uśmiech!

Nowoczesna stomatologia estetyczna to pełen wachlarz zabiegów skoncentrowanych na pięknym wyglądzie uśmiechu. Z jakich usług tego typu można korzystać w gabinetach stomatologicznych?

Stomatologia estetyczna – co to jest?

Stomatologia estetyczna to zaliczana do stomatologii dziedzina skupiona na wyglądzie zębów i całej twarzy. Za pomocą szerokiej gamy zabiegów pozwala na uzyskanie bardzo dobrych efektów wizualnych – dzięki niej zęby mogą być równe i białe, a twarz wyglądać harmonijnie.

Dzisiaj w niemalże każdym prywatnym gabinecie dostępna jest stomatologia estetyczna Katowice są jednym z miast, gdzie można skorzystać z takich właśnie procedur.

Popularne zabiegi stomatologii estetycznej

W ramach stomatologii estetycznej pacjenci mogą korzystać z pełnej gamy różnych zabiegów, które dobierane są indywidualnie w zależności od stanu zębów oraz oczekiwanych rezultatów.

Najpopularniejszą procedurą jest wybielanie zębów, które prowadzone jest z użyciem metody nakładkowej lub specjalnymi lampami. Zęby już po jednym zabiegu mogą być znacznie bielsze!

Także ta dziedzina stomatologii stosuje licówki porcelanowe Katowice oraz licówki kompozytowe katowice. Licówki to cienkie płatki materiału umieszczane na zębach – pozwalają na zmianę ich kształtu oraz koloru. Ceny za licówki kompozytowe Katowice oraz w innych miastach są niższe niż za te porcelanowe.

Dodatkowo, stomatolog może odpowiednio ukształtować zęby przez ich nadbudowę kompozytową (bonding) lub szlifowanie. To niedrogie procedury, które od razu dają bardzo dobre rezultaty.

Gdzie można skorzystać ze stomatologii estetycznej?

Zabiegi takie jak stomatologia estetyczna Katowice oraz w pozostałych miastach w Polsce dostępne są w prywatnych gabinetach stomatologicznych. Niestety, nie można skorzystać z nich na NFZ, dlatego też trzeba będzie zapłacić za nie z własnej kieszeni.

Wybór odpowiedniego gabinetu prowadzącego zabiegi stomatologii estetycznej w Katowicach oraz w innych lokalizacjach pozwoli na uzyskanie optymalnych efektów. Specjalista dobierze wtedy najlepsze rodzaje zabiegów, a następnie będzie mógł przeprowadzić je na bazie nowoczesnych narzędzi i materiałów.

Wybielanie zębów, zmiana ich kształtu, licówki kompozytowe oraz licówki porcelanowe Katowice i inne miasta Polski – stomatologia estetyczna to sprawdzony wybór dla każdego, kto chce cieszyć się pięknym uśmiechem!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *