Uroda

Sztuczne rzęsy – sprawdzony sposób na olśniewające spojrzenie

Makijaż chętnie wykorzystywany przez kobiety sposób na podkreślenie swojej urody. Wystarczy kilka trików, żeby wydobyć blask z oka czy subtelnie powiększyć usta. Planując większe wyjście, warto postawić na bardziej efektowne rozwiązania. Jednym z nich są sztuczne rzęsy, dzięki którym spojrzenie nabierze głębi i przyciągnie uwagę.

Jak makijażem podkreślić oczy?

Oczy to pierwsze na co zwraca uwagę rozmówca. Chcąc wywrzeć na nim dobre wrażenie, warto zadbać o to, by wydobyć z nich maksimum piękna, stosując dobrany do typu urody oraz okazji makijaż. Prawdziwy must-have to dobrej jakości tusz do rzęs, który nada im piękną, ciemną barwę i wyraźnie je zagęści. Wiele kosmetyków skutecznie także wydłuży rzęsy, optycznie otwierając oko i nadając mu wyrazistości. Aby jeszcze spotęgować ten efekt można sięgnąć po eye liner – czarny lub w kolorze. Przydadzą się także cienie do powiek, dzięki którym makijaż nabierze charakteru – stosując dopasowane do koloru tęczówki cienie można podkreślić jej kolor i nadać spojrzeniu głębi.

Kiedy warto sięgnąć po sztuczne rzęsy?

O ile na co dzień wystarczy tusz do rzęs i subtelna kreska eye linerem, o tyle przygotowując się na szczególną okazję – większą imprezę, wesele czy zabawę karnawałową – warto skorzystać z bardziej efektownych rozwiązań. Efekt wow zagwarantują przyklejane rzęsy, dzięki którym nawet kobieta, której rzęsy są z natury cienkie i krótkie będzie mogła cieszyć się firanką gęstych, długich i ciemnych rzęs. To rozwiązanie idealne dla Polek, które w większości mają jasną i delikatną oprawę oczu. Makijaż z użyciem doklejanych rzęs wciąż może prezentować się bardzo naturalnie – wystarczy sięgnąć po produkt dobrej jakości, idealnie imitujący naturalne rzęsy oraz zadbać o jego odpowiednią aplikację.

Przyklejanie rzęs – w domu czy u kosmetyczki?

Przyklejenie sztucznych rzęs nie jest skomplikowane, ale może być kłopotliwe dla osoby, która nie robiła tego wcześniej. Dlatego przed wielkim wyjściem warto trochę poćwiczyć. Aby rzęsy dobrze się prezentowały, muszą być przyklejone jak najbliżej linii rzęs, zgodnie z zaleceniami producenta.Dobrym rozwiązaniem jest także skorzystanie z usług kosmetyczki lub makijażystki. Profesjonalistka nie tylko doradzi odpowiedni produkt, ale przede wszystkim będzie umiała zaaplikować go tak, żeby sztuczne rzęsy świetnie się prezentowały oraz żeby kobieta czuła się w pełni komfortowo.

Sztuczne rzęsy dostępne są w ofercie Kosmetykizameryki.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *