Uroda

Przeszczep włosów Turcji — czy warto?

Przeszczep włosów w Turcji to najlepszy wybór, ponieważ Turcja jest mekką transplantacji włosów. Wielu lekarzy specjalizuje się wyłącznie przeszczepach włosów. Dzięki efektom ich pracy pacjenci wracają do domu w pełni usatysfakcjonowani.

Korzyści z przeszczepu włosów w Turcji

W Polsce transplantacja włosów może kosztować kilkanaście tysięcy złotych. Dzięki turystyce medycznej zabiegi takie jak przeszczepy włosów już dawno stały się dostępne dla pacjentów z mniej zasobnymi portfelami.

Najlepsze kliniki transplantacji włosów w Turcji rozwijają techniki przeszczepu włosów, m.in. w celu przyspieszenia gojenia się rany.

Transplantacja włosów — popularne metody

Stosowane są najnowocześniejsze techniki przeszczepu włosów. Jedna z nich jest technika FUE (Follicular Unit Extraction), w której jednostki mieszkowe są przeszczepiane pojedynczo do łysych obszarów. Nie trzeba usuwać żadnego paska skóry, jak w przestarzałej metodzie FUT, i zabieg nie pozostawia blizn.

Lekarze nieustannie dążą do rozwoju technik przeszczepiania włosów. Jedną z nich jest implanter pen, za pomocą którego można użyć metody DHI, aby w jednym kroku usunąć korzeń włosa i przeszczepić go w bezpieczny sposób. W ten sposób tempo wzrostu przeszczepionych włosów jest wielokrotnie zwiększone.

Naturalna linia włosów

Celem specjalistów jest, tak wymodelować linię włosów, żeby przeszczep pozostał niezauważalny dla innych.

Na linię włosów można stosować tylko pojedyncze przeszczepy, co oznacza, że ​​linia włosów nie wygląda na stemplowaną, ale jest całkowicie naturalna.

All inclusive bez przykrych niespodzianek

Pacjenci są z góry informowani, ile będzie kosztował Przeszczep włosów w Turcji. Cały pobyt i operacja są zazwyczaj połączone w jednym pakiecie all inclusive, dzięki czemu nie muszą się o nic martwić. Większość klinik oferuje niezobowiązującą i bezpłatną analizę włosów.

Pacjenci są odbierani z lotniska i przewożeni do hotelu, który znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie kliniki, dzięki czemu nie trzeba daleko podróżować, aby do niej dotrzeć. Można też wynająć tłumacza, choć personel zazwyczaj posługuje się językiem angielskim i niemieckim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *