Uroda

Pierścionki z najpiękniejszymi kamieniami szlachetnymi

Od wieków kamienia szlachetne przyciągają pięknem kolorów oraz wyjątkową wartością. Jednymi z najbardziej zachwycających kamieni szlachetnych zaliczają się szmaragdy. Ogromne wrażenie wzbudzają swoim charakterystycznym, zielonym kolorem.

Jak nosić pierścionek ze szmaragdem?

Do największych atutów szmaragdów zalicza się ich intensywny, zielony kolor. Jeśli chce się nosić pierścionek ze szmaragdem trzeba brać pod uwagę, że w stylizacjach będzie to wyróżniający się dodatek. Jeśli nie chce się przyćmić stylizacji biżuterią wówczas taki pierścionek może nie być najlepszym rozwiązaniem. Natomiast, gdy chce się podkreślić charakter klasycznej oraz eleganckiej stylizacji wówczas pierścionek ze szmaragdem idealnie się do tego nadaje. Najlepiej będzie się prezentował przy stylizacjach, których przewodnim kolorem jest:
– czerń,
– biel,
– odcień szmaragdu.

Ekstrawaganckie stylizacje

Jeśli chce się stworzyć unikalne, ekstrawaganckie stylizacje wówczas pierścionek ze szmaragdem połączony ze strojem o intensywnej zieleni będzie robił intensywne wrażenie. Szczególnie kobiety o zielonych czy piwnych oczach mogą w ten sposób wyjątkowo podkreślić najlepsze cechy urody. Takie pierścionki pasują również kobietom o rudych włosach. Ciekawe stylizacje z pierścionkami ze szmaragdem można również stworzyć, gdy połączy się je z takimi kolorami jak brąz, fiolet czy złoto. Oczywiście rozwiązania dla odważnych kobiet, które na pierwszy rzut oka chcą prezentować się unikatowo. Wykorzystując szmaragdowy pierścionek można podkreślić stylizację wyjątkowe stylizacje intrygującym dodatkiem.

Pierścionek ze szmaragdem dla narzeczonej?

Szmaragd to klasyczny kamień szlachetny. W ten sposób pierścionki ze szmaragdami sprawdzą się jako pierścionki zaręczynowe. Wielu kobietom nie odpowiadają diamenty. Wówczas alternatywą może być właśnie szmaragd. Postawienie na taki kamień szlachetny to zdecydowanie bardziej oryginalny pomysł. Jeśli narzeczona cechuje się urodą, która idealnie komponuje się ze szmaragdem wówczas pierścionek ze szmaragdami będzie szczególnie dobrym pomysłem. Z łatwością będzie mógł w wyjątkowy sposób podkreślić cechy urody. Dodatkowo szmaragd jest uznawany za symbol miłości, która jest trwała, spokojna i przynosząca ukojenie.

Pierścionki zaręczynowe złote dostępne są w ofercie Salonie jubilerskim LARU.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *