Uroda

Kriolipoliza – poznaj odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania

W idealnym świecie modelowanie sylwetki jest możliwe jedynie dzięki diecie i ćwiczeniom fizycznym. Rzeczywistość boleśnie konfrontuje nas jednak z tego rodzaju przekonaniami uświadamiając nam, że czas niezbędne jest skorzystanie z nowoczesnych zabiegów. Jednym z nich jest kriolipoliza. Czas więc poznać odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

Czy kriolipoliza jest skuteczna?

Osoby, które mają już na koncie przynajmniej kilka zabiegów pozwalających na modelowanie sylwetki wiedzą, że nie wszystkie gwarantują satysfakcjonujący efekt końcowy. Rodzi się więc pytanie o to, czy poddanie się kriolipolizie również może skończyć się rozczarowaniem. Na szczęście, informacje dostępne na stronie https://shar-pol.pl/zabieg/liposukcja/ pozwalają nam myśleć z optymizmem o naszym wyglądzie po zabiegu. Kriolipoliza jest zabiegiem często wykonywanym nie dlatego, że moda na nią wiąże się z brakiem refleksji ze strony osób chcących popracować nad swoim wyglądem. Zainteresowanie nią wynika przede wszystkim z tego, że zamrażanie komórek tłuszczowych jest skuteczne. Jakby tego było mało, zabieg może nam pomóc z uporaniem się z tkanką tłuszczową nawet w tych miejscach, w których w szczególny sposób daje się nam ona we znaki.

Czy kriolipoliza jest bolesna?

Wiele osób obawia się poddania się zabiegowi kriolipolizy przede wszystkim dlatego, że sama myśl o kontakcie z bardzo niską temperaturą napawa je lękiem. Rodzi się więc pytanie o to, czy kriolipoliza może dać się we znaki tym osobom, które wiedzą, że charakterystyczny dla nich próg bólu jest stosunkowo niski. Na szczęście, pacjenci mający już omawiany zabieg za sobą, wysyłają uspakajające sygnały. Podkreślają, że kriolipoliza nie boli, a jedyne nieprzyjemne doznania wiążą się z wrażeniem szczypania, ciągnięcia albo szarpania w okolicy, która jest poddawana zabiegowi. Jakby tego było mało, kriolipoliza nie powoduje odmrożenia. Zabieg jest nadzorowany przez specjalistę, a mata ochronna dodatkowo przeciwdziała nieprzewidzianym konsekwencjom.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *