Uroda

Jak się ubrać na wiosenną pogodę?

Wiosna już pełni, choć pogoda nie zawsze dopisuje. Średnie temperatury jednak robią się coraz wyższe i na ulicach coraz więcej jest kobiet w typowo wiosennych kreacjach. Warto więc zadać sobie pytanie o to, co w tym sezonie będzie najmodniejsze. Jak ubrać się na wiosenną pogodę w tym roku?

W co się ubrać wiosną 2022?

Jaka odzież damska na wiosnę tego roku będzie najbardziej popularna? Przede wszystkim można już zauważyć wielki powrót do spodni biodrówek. W ciągu ostatnich lat trochę odeszły one w zapomnienie, a ich miejsca zastąpiły popularne spodnie z wysokim stanem. Obecnie coraz więcej kobiet wybiera właśnie biodrówki, które doskonale podkreślają sylwetkę.

Bardzo podobnie jest ze spódniczkami typu mini. Przez ostatnie lata nie były one bardzo popularne, ale dziś znowu zyskały na znaczeniu. Wielu projektantów wykorzystało w swoich kolekcjach bardzo krótkie topy, obszerne, nieco przyduże marynarki, bolerka i podobne elementy. Do łask znowu wróciły kurtki ramoneski.

Jakie tkaniny wybierać, żeby być modnym?

W wyborze tkanin nie da się w tym roku wskazać jednego, dominującego trendu. Wykorzystuje się materiały o bardzo różnym charakterze. W użyciu są zarówno tkaniny całkowicie naturalne, jak i syntetyczne. W ciągu ostatnich lat dominowały ubrania wykonane z tkanin z materiałów naturalnych, ponieważ były one postrzegane jako najbardziej ekologiczne. Dzisiaj coraz częściej zauważa się, że syntetyczne materiały również mogą takie być.

Dużą zmianą jest też spadek zainteresowania jeansem. O ile jeszcze w zeszłym roku jeansową odzież damską na wiosnę w swoich kolekcjach miały wszystkie salony i sklepy sieciowe, to obecnie wiele marek po prostu zignorowało ten materiał.

Jakie kolory cieszą się największą popularnością?

Wybór kolorów jest w tym roku szczególnie duży. Odzież damska na wiosnę to już nie tylko klasyczne, minimalistyczne połączenia czerni i bieli ze stonowanymi barwami. W tym roku producenci odzieży postawili na barwy nasycone i intensywne. Popularny jest różowy, czerwony, ceglastopomarańczowy, fiolet i wiele innych.

Najbardziej popularne są ubrania jednobarwne. Modne w tym roku wzory są bardzo proste. Zwykle są to na przykład paski albo prosta krata, łączące w sobie elementy kolorowe z bielą.

Artykuł powstał we współpracy ze specjalistami z firmy Salko.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *