Uroda

Jak pięknie wyglądać latem?

Lato to czas wakacyjnych wyjazdów, kusych sukienek i mocno wykrojonych bikini. Sprawmy więc, aby tego lata nie trzeba było się przejmować codziennym goleniem okolic bikini przed każdym wypadem na basen lub na plażę. Zafundujmy sobie depilację laserową!

Kiedy pomyśleć o depilacji?

Depilacja laserowa okolic bikini Warszawa to zabieg, o którym warto pomyśleć kilka miesięcy przed planowanym urlopem. Dlaczego tak wcześnie? Ponieważ pełny zabieg musi trochę potrwać.

Depilację laserową przeprowadza się w około 5-6 (przynajmniej 4) sesjach trwających kilkanaście minut. Jednak odstępy pomiędzy sesjami muszą wynosić minimum 4 tygodnie. Jak łatwo policzyć, do osiągnięcia pełni zadowolenia konieczne będzie od 4 do 6 miesięcy oczekiwania.

Jakie przeciwwskazania do zabiegu?

Głównym przeciwwskazaniem do zabiegu jest stosowanie leków fotouczulających, a także niektórych ziół, które mogą spowodować powstanie [poparzeń na skórze pod wpływem intensywnego światła. Oprócz tego tuż przed zabiegiem nie należy się golić.

Przez dwa tygodnie po zabiegu nie wolno też opalać się. W miarę możliwości należy chronić skórę przed słońcem. Logicznym jest więc, że najlepiej wykonać komplet sesji depilacji zimą, lub rozpocząć go nawet jesienią, aby dać skórze dość czasu na dojście do siebie bez powikłań.

Zalety depilacji laserowej

Aby być piękną i mieć stale gładkie ciało, należy regularnie usuwać z niego owłosienie. Nie trzeba jednak zastanawiać się ciągle nad tym, czy jesteśmy dość gładkie, jeśli przeprowadzimy sobie depilację laserową. Wtedy owłosienie zostanie usunięte na długie miesiące. Niektóre osoby mogą cieszyć się nawet kilka lat bez ani jednego zbędnego włoska! Co więcej, kolejne sesje depilacji będą łatwiejsze, bo nie będzie ich trzeba przeprowadzać tak dużo do osiągnięcia pełnego efektu.

Kolejną zaletą jest zupełny brak bólu. Jedyne doznanie czuciowe, jakiego możemy doświadczyć, to uczucie gorąca podczas przykładania urządzenia do skóry. Jeśli zabieg przeprowadzi doświadczona kosmetyczka na wysokiej klasy sprzęcie, wówczas nie doznamy żadnych poparzeń skóry, które mogłyby zakończyć się bliznami. To między innymi powód, dla którego należy wybierać salony droższe, o lepszej renomie. W salonach tych pracownice nie mogą sobie pozwolić na najmniejsze niedociągnięcie, aby nie stracić dobrej reputacji salonu. Dlatego inwestuje się w sprzęt najwyższej klasy i w doskonale wykwalifikowane kosmetyczki. Przeprowadzają one zabieg depilacji bikini bezboleśnie, skutecznie, a także dyskretnie, co w przypadku tej strefy jest szalenie ważne.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *