Uroda

Dlaczego warto zdecydować się na zabieg depilacji laserowej?

Codzienna depilacja tradycyjnymi metodami bywa bardzo czasochłonna i męcząca. Kobiety uwielbiają mieć gładką skórę – to sprawia, że czują się komfortowo, pewne siebie i atrakcyjne. Z tego powodu szukają rozwiązań, które pozwolą im pozbyć się problemu odrastających włosków na dłużej. Ciekawą propozycją, na którą decyduje się coraz więcej Polek, jest depilacja laserowa. Wyjaśniamy, na czym polega i dlaczego warto zdecydować się na ten zabieg w gabinecie Esteti-Med (https://www.esteti-med.pl/).

Wymierne korzyści z zabiegu depilacji laserowej

Zabieg depilacji laserowej to zabieg, który oznacza wiele wymiernych korzyści. Największą zaletą tego rozwiązania jest fakt, że pozwala ono trwale usunąć niechciane owłosienie – w tym również najbardziej kłopotliwe, ciemne i grube włoski. Ponieważ cebulka włosa zostaje uszkodzona, nie odrosną one już nigdy więcej.

Seria 6-7 zabiegów pozwala usunąć 95% włosów. To oznacza że nie będziesz musiała już nigdy więcej męczyć się goląc maszynką czy depilując woskiem. Nie będziesz już nigdy więcej wydawać pieniędzy na zabiegi i depilatory. Przede wszystkim zyskasz wolny czas, komfort i poczucie pewności siebie. Spontanicznie wybierając się na basen nie będziesz musiała martwić się, by szybko wydepilować nogi.

Przeciwwskazania do zabiegu

Choć zabieg depilacji laserowej jest stosunkowo bezpieczny, istnieją pewne przeciwwskazania. Nie mogą z niego korzystać kobiety w ciąży ani matki, które karmią dzieci piersią.

Oczywiście, nie może być mowy o wykonywaniu tego zabiegu również w przypadku chorób skóry takich jak łuszczyca, bielactwo, a także zmiany wirusowe (na przykład brodawki czy opryszczki). Na miesiąc przed zabiegiem należy zaprzestać korzystania z depilatorów, pęset czy wosku oraz opalania się.

Wybierz depilację laserową najnowocześniejszym laserem LightSheer

Aby mieć pewność, że zabieg będzie przeprowadzony w całkowicie skuteczny i bezpieczny sposób, najlepszym rozwiązaniem będzie skorzystanie z zabiegu przeprowadzanego najnowocześniejszym laserem LightSheer. Ponieważ posiada on dwie partie głowic – większą i mniejszą, dopasowywane do części ciała, cały zabieg ulega skróceniu.

Co ważne, laser ten posiada również końcówkę chłodzącą, dzięki czemu zabieg jest bezbolesny, zniwelowane zostają ból i dyskomfort. W Warszawie zabiegi wykonywane przy pomocy tego lasera są na przykład w gabinecie medycyny estetycznej Esteti-Med (https://www.esteti-med.pl/), gdzie zatrudnieni są doświadczeni dermatolodzy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *