Uroda

Czym jest CoolSculpting?

W ostatnich latach bardzo dużą popularnością cieszy się CoolSculpting. Warto mieć na uwadze, że jest to zaawansowana technologia zamrażania komórek tłuszczowych.

Redukcja tkanki tłuszczowej

Można śmiało powiedzieć, że w godzinę można trwale zredukować tkankę tłuszczową. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej informacji wejdź na stronę https://saywowclinic.pl/coolsculpting/. Trafnie wskazuje się, że kriolipoliza CoolSculpting dotyczy kontrolowanej ekspozycji tkanki tłuszczowej na zimno. Warto podkreślić, że komórki tłuszczowe są zamrażane w trakcie zabiegu, a później obumierają. Z upływem czasu uszkodzone komórki są przez organizm wydalane naturalnie. CoolSculpting umożliwia dokładne aplikowanie niskiej temperatury w określone obszary.

Zalety zabiegu

Zabieg jest niezwykle precyzyjny, dlatego nie trzeba się martwić, że okoliczne tkanki zostaną naruszone. Na szczególną uwagę zasługuje fakt, że Say WOW to pierwsza klinika medycyny estetycznej w Polsce, która ma na wyposażeniu głowice CoolAdvantageTM. Nowoczesne głowice to nie tylko większa efektywność zabiegu, ale również większy obszar zabiegowy oraz mniejszy dyskomfort po zabiegu. Czas zabiegu jest również skrócony o połowę. Jeśli chcesz skorzystać z bezpłatnej konsultacji to wystarczy, że wypełnisz formularz. Podczas konsultacji specjalista wykona pomiar tkanki tłuszczowej i zaproponuje indywidualnie dopasowany plan zabiegów.

Modelowanie sylwetki

Metoda wykorzystywana do modelowania sylwetki to Kriolipoliza CoolSculpting. Jeśli regularne treningi nie pozwalają usunąć miejscowo nagromadzonej tkanki tłuszczowej to zabieg jest dla Ciebie. Szczegółowe informacje możesz znaleźć na stronie https://saywowclinic.pl/coolsculpting/. Warto zaznaczyć, że wyszczuplający zabieg jest wykonywany przez doświadczony fizjoterapeutów oraz kosmetologów. Do obszaru zabiegowego wykorzystuje się głowicę wyposażoną w aplikator próżniowy oraz podkładkę żelową. Urządzenie posiada specjalne sensory termiczne, które pozwalają monitorować poziom chłodzenia skóry. Już po 3 tygodniach widoczne są pierwsze efekty w postaci redukcji tkanki tłuszczowej. Jednak po około 2-3 miesiącach od zabiegu uzyskuje się pełny rezultat.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *