turystyka

Pomysł na niesamowity prezent

Ostatnim krzykiem mody są niebagatelne prezenty. Żyjemy w czasach, w których każdy może kupić wszystko, czego potrzebuje. Jako prezent zamiast fizycznych przedmiotów daje się niezapomniane doznania. Pomysłów na ich dostarczenie jest wiele. Oto kilka świetnych pomysłów.

Skoki ze spadochronem

Jednym z najciekawszych pomysłów na prezent dla kogoś bliskiego jest skok ze spadochronem. Wiele osób o nim marzy, ale boi się zrealizować to marzenie. Potrzebuje, więc lekkiego pchnięcia we właściwym kierunku. Czasami może nawet dosłownego.

Skoki ze spadochronem to zastrzyk adrenaliny. To spełnienie marzenia o lataniu. To szansa na zbudowanie niesamowitych wspomnień, które będą z obdarowanym już do końca życia. Poza tym, być może ten jeden, pierwszy skok będzie punktem przełomowym i obudzi w jubilacie miłość do tego ekstremalnego sportu?

Skoki ze spadochronem są często uważane za coś niebezpiecznego. Jednak, jeśli odbywają się pod czujnym okiem doświadczonego instruktora to nie ma czego się bać. Każdy skok jest, więc niesamowitą przygodą i dodatkową dawką emocji.

Jazda samochodem rajdowym

Wiele osób wybiera jako prezent przejażdżkę super samochodem po torze wyścigowym. To też spora dawka adrenaliny, choć nieporównywalnie mniejsza niż w przypadku skoków ze spadochronem. Trzeba jednak mieć na uwadze, że pewnie bardziej spodoba się osobom cierpiącym na lęk wysokości.

Do wyboru zazwyczaj są dwie opcje – jazda na miejscu pasażera lub kierowcy. Często można też wybrać auto, którym będzie można się przejechać. Oczywiście przewidziana jest też chwila na zrobienie sobie kilku pamiątkowych zdjęć.

Motolotnia i paralotnia

To kolejny prezent, który odnosi się do spełnienia marzenia o lataniu. Motolotnia nie zapewnia takiego poczucia wolności jak skok ze spadochronem, ale też dostarcza potężnej dawki adrenaliny i emocji.

Warto wiedzieć, że w niektórych firmach, które specjalizują się w organizacji lotów można też zamówić nagranie z lotu. Jest ono świetną pamiątką na długie lata, którą można też pokazywać z dumą wszystkim znajomym.

Lot na paralotni lub motolotni zazwyczaj trwa dłużej niż skok ze spadochronem i zazwyczaj jest mniej ekstremalnym doświadczeniem niż on. Mimo to, jest to całkiem niezła zabawa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *