Transport

Trzy kroki, by transport napojów odbył się sprawnie i bezpiecznie

Grafika na skrzynkach do przewożenia piwa i napojów ma bardzo duże znaczenie w promocji danej marki. To również odpowiednia przestrzeń do celów marketingowych. Produkt zanim przybędzie do detalicznego klienta, przebywa zwykle długą drogę. Nie dość, że musi on być odpowiednio zabezpieczony w transporcie, to również odpowiednio prezentować markę.

Nr 1 – odpowiednie zabezpieczenie

Skrzynki na butelki, w tym przede wszystkim skrzynki na piwo, muszą sprostać różnym niekorzystnym sytuacjom, które mogą zdarzyć się podczas transportu. Butelki łatwo stłuc, a za tym idą duże straty. Piwo nie lubi również wstrząsów, które mogą wpływać na jego jakość. Skrzynka do piwa musi w odpowiedni sposób zabezpieczać przed takimi sytuacjami. Wykonane z wysokiej jakości tworzyw sztucznych oraz wykorzystujące nowoczesne technologie, jak skrzynki dzielone, slat handles, air-mould lub skrzynki typu display, podwójne ściany, skrzynki rozdzielające, wygodne i miękkie uchwyty, pozwalają w 100% dostarczyć produkt w nienaruszonym stanie do ostatecznego odbiorcy.

Nr 2 – designerski wzór dla Twojej marki

Niezwykły produkt zasługuje na odpowiednie zaprezentowanie marki. Wykorzystywane w produkcji skrzynek na butelki nowoczesne rozwiązania, sprawiają, że skrzynka do piwa to nie tylko wygodny i funkcjonalny nośnik, ale również wyjątkowy marketing. Dwukolorowa skrzynka do piwa, która od środka i od zewnątrz jest w innym kolorze, etykiety IML, które pozwalają na skrzynkach realistycznie odwzorować każdą grafikę odporną na tarcie, promieniowanie UV oraz szorowanie, wytłaczane elementy, efekty 3D – to tylko niektóre z praktycznych pomysłów, które wpływają na oryginalny i rzucający się w oczy projekt.

Nr 3 – skrzynki na butelki od różnych parametrach

Skrzynki na piwo oraz inne butelki muszą brać pod uwagę wiele parametrów, m.in. pojemność, kształt, rodzaj produktu czy ilość przewożonego towaru. Skrzynki przeznaczone na kartonowe multipaki o dowolnej wielkości zapewniają wygodny i elastyczny transport nawet 12 multipaków butelek. Dzięki zastosowaniu podwójnego dna, możliwa jest łatwa i szybka zmiana wielkości ładunku. Specjalna ruchoma wkładka na sprężynach umożliwia łatwy rozładunek oraz ponowne wkładanie pustych butelek.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *