moda

Minimalizm owszem, ale nie w okresie macierzyństwa

Zanim zostanie się mamą, wydaje się, że niewiele do życia potrzeba. Minimalizm sprawdza się w małym mieszkaniu, w kwestii ubioru, dodatków, a nawet w gotowaniu. Torebka wystarczy, że mieści A4, jedna i ta sama bluzka pasuje do wielu stylizacji, a o niektórych przedmiotach nawet nie wiemy, do czego służą.

Baby boom

W końcu jednak zaczynamy dostrzegać, że parki, sklepy i ulice zdominowane są przez mamy z wózkami. Wszędzie są głośne brzdące i asystujący im rodzice. A każda mama zaopatrzona w niezbędne akcesoria często poupychane po torebkach, wózkach i kieszeniach. Pojemna i funkcjonalna torba pasito, która pomieści te wszystkie niezbędne przedmioty to prawdziwy must have każdej mamy.

Podręczna torba pasito w wieloma kieszeniami w środku i na zewnątrz pozwoli każdej mamie ogarnąć ten cały bałagan. Okazuje się, że w tym czasie z minimalizmem musimy się pożegnać, ponieważ ilość przedmiotów niezbędnych w tym czasie jest po prostu ogromna.

A równie ciężko odnaleźć je potem w przepastnej torbie.

Czas nastawiony na modę

Macierzyństwo to dość wyczerpujący czas w życiu, ale zdecydowanie nastawiony na modę pasito. Kobiety w tym czasie lubią o siebie zadbać oraz o swoje otoczenie. Jeśli wcześniej nie miały na to czasu i chęci, tak okres ciąży i macierzyństwa zdecydowanie wpływa na dostrzeganie i otaczanie się pięknymi przedmiotami

Już komponowanie całej wyprawki pasito zajmuje niezwykle dużo czasu, ale każdy przedmiot, który będzie służył mamie i maleńkiemu dziecku, jest wybierany w sposób niezwykle przemyślany. Kocyki, śpioszki, butelki, torebki, etui na butelkę pasito, smoczek, książeczkę zdrowia – to wszystko ma bardzo duże znaczenie.

Miękkie kształty i delikatne kolory

Pierwsze, co robi mama, to patrzy i dotyka. Nie da się ukryć, że faktura przedmiotów, które będą otaczać ją i dziecko, ma duże znaczenie. Dlatego to akcesoria pasito o subtelnych wykończeniach, niezwykle delikatnych w dotyku, miękkich i gotowych do przytulania. Niezwykłą uwagę przykłada się do faktury oraz tworzyw, z jakich zostały wykonane artykuły. Najważniejsze, aby były jak najbardziej naturalne oraz funkcjonalne. Będą przecież znacznie eksploatowane.

Każda mama wie, jak duże znaczenie mają kolory. To czas, kiedy zdecydowanie wybierane są delikatne, pastelowe odcienie. Moda pasito to również subtelne łączki, drobne wzorki i dodatki, które zanurzają mamę w aktualnej modzie Pasito. I o to właśnie chodzi – macierzyństwo to naturalna kolej rzeczy, która nie wyklucza mamy z życia ogółu, ale przyjmuje ją z otwartymi rękami.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *