moda

Lane perfumy – to warto wiedzieć

Ostatnimi czasy, coraz większym powodzeniem wśród szerokiego grona klientów cieszą się lane perfumy. Trudno się jednak temu dziwić, ponieważ wyżej wspomniane są dużo tańsze od tych pochodzące od znanych producentów, a ich zapach tak naprawdę w niczym im nie ustępuje. Dzięki temu, że dostępne są w różnorodnej gamie zapachowej, każdy może znaleźć coś dla siebie.

Czym są tak naprawdę perfumy lane?

Przede wszystkim należy zacząć od tego, że lane perfumy, zwane również perfumami na mililitry, są w zdecydowanej większości odpowiednikami znanych marek. Kiedy dany producent wypuszcza na rynek konkretny zapach, nigdy tak naprawdę nie staje się jego właścicielem na wyłączność, czyli nie dysponuje patentem na niego. Dzięki temu, że zapachy nie podlegają opatentowaniu, rozmaite ich rozlewnie mogą tworzyć podobne zapachy i jest to jak najbardziej legalne.

Należy wiedzieć również o tym, że nawet jeżeli zapachy będą wykonywane z tych samych składników, to i tak ich stuprocentowe odwzorowanie jest praktycznie niemożliwe. Przede wszystkim wynika to ze stosowania różnorodnych proporcji, a także pochodzenia z upraw o odmiennych cechach. W związku z powyższym, lane perfumy są legalne z zastrzeżeniem, że muszą być one sygnowane marką ich rzeczywistego producenta.

Czym różnią się perfumy lane od oryginalnych?

Podstawową różnicą pomiędzy perfumami lanymi, a pochodzącymi od znanych marek jest ich cena. W przypadku markowych perfum w grę wchodzi również ich promocja, a co za tym idzie konieczność wliczenia jej w cenę produktu. Lane perfumy są dużo tańsze właśnie przez wzgląd na to, że nikt ich nie reklamuje.

Kolejną znaczącą różnicą jest ta, że markowe perfumy sprzedawane są w określonej pojemności, bez możliwości ich dopełnienia. Ponadto znajdują się w opakowaniach zaprojektowanych przez popularnych designerów, co także determinuje ich cenę. Perfumy lane dostępne są w zwykłych flakonach, często o znacznie większej pojemności od tych poprzednio wspomnianych. A ponadto można je w razie konieczności uzupełnić.

Zalety stosowania perfum lanych?

Największą zaletą kupowania lanych perfum jest ich niska cena. Ponadto są one umieszczane w buteleczkach, które w razie konieczności można dopełnić, a co za tym idzie nie trzeba za każdym razem płacić za nowy flakon, a jedynie jego zawartość. Ponadto, dostępne są w różnorodnej gamie zapachowej, dzięki czemu bez problemu każdy znajdzie odpowiadający mu zapach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *