moda

Co kupić do jesiennej garderoby?

Coraz chłodniejsze dni skłaniają do sprawdzenia, czy jesienna garderoba jest dobrze wyposażona. Nawet jeżeli brakuje w niej wielu rzeczy, okazuje się, że wcale nie trzeba wydać fortuny na uzupełnienie szafy. Wystarczy wybrać dobry sklep, do którego importer odzieży używanej dostarcza wysokiej jakości towar.

Atrybuty jesieni

Przede wszystkim takimi elementami garderoby, które kojarzą się z jesienią są ciepłe swetry. Już pod koniec lata importerzy odzieży używanej dostarczają do sklepów takie elementy garderoby, by bez problemu można było stopniowo przygotowywać się do jesieni. Warto sprawić sobie sweterki wkładane przez głowę, ale również dłuższe i krótsze kardigany.

W jesieni nie obejdziemy się także bez ciepłych chust i szali, które są nie tylko elementami praktycznymi, ale również ozdobnymi. Można je kupić w second handzie za ułamek ceny w porównaniu do towaru, który nabywa się w sieciówkach odzieżowych.

Odzież wierzchnia

W sklepie, do którego towar dostarcza importer odzieży używanej można kupić nie tylko swetry czy jesienne cieplejsze bluzki, ale także okrycia wierzchnie. Warto zwłaszcza polować na płaszczyki z dużą zawartością wełny, ponieważ takie nadają się nawet na pierwsze przymrozki i wyglądają bardzo dobrze. Można je znaleźć za nawet kilka złotych, zwłaszcza jeżeli pójdzie się do second handu w inny dzień niż pora dostawy.

W takich butikach można też szukać kurtek skórzanych w dobrym stanie oraz kamizelek, na przykład futrzanych, oczywiście wykonanych ze sztucznego futra. Takie elementy garderoby są ciepłe i modne. W wielu second handach można także znaleźć sztuczne futerka, jeżeli ktoś lubi tego typu stroje, to nie musi wydawać setek złotych, bo importerzy odzieży używanej dowożą do sklepów towar, który w sprzedaży kosztuje np. 50 zł.

A co na dół?

Na pewno warto się wyposażyć w jeansy na jesień, ponieważ dobrze chronią przed zimnem i wiatrem a dodatkowo są zawsze modne i pasują do wielu stylizacji. W second handach na jesień pojawia się także wiele innych rodzajów spodni, z materiału czy skórzanych.

Jeżeli pani potrzebuje uzupełnić garderobę w spódnice to warto wybrać te z grubszej dzianiny lub na podszewce. W szafie trzeba mieć także jedną sztukę spódnicy skórzanej, ponieważ jest ona seksi i przydaje się na wiele okazji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *