kulinaria

Krówka – cukierek na każdą okazję

Jako pierwsi smak krówek poznali mieszkańcy przedwojennego Poznania. Miejscowy cukiernik Feliks Pomorski opracował recepturę cukierka z mieszanki śmietany, cukru i masła a następnie opakował go w zawijki ozdobione wizerunkiem sympatycznej, uśmiechniętej krowy. Mijają lata, przychodzą kolejne pokolenia a łaciaty cukierek wciąż jest numerem jeden w naszym kraju.

Krówka cukierek o smaku dzieciństwa

Wyjątkowa mieszanka wysokiej jakości śmietany i masła z dodatkiem cukru powstaje podczas gotowania, któremu towarzyszyć musi cierpliwe mieszanie składników. Gdy nugatowa rozkosz zgęstnieje można ją wylać do form i pociąć na prostopadłościany, a następnie zawinąć w papierki i umieścić w opakowaniach zbiorczych.Krówki są bardzo popularne, a ich miłośnicy dzielą się na dwa obozy: tych, którzy lubią krówki płynne, ciągnące się oraz takich, co preferują cukierki kruche. Wielu z tych spierających się ludzi nie wie, że wszystkie krówki najpierw są ciągutkami, a kruchości nabierają z czasem.Obok krówek tradycyjnych w sprzedaży dostępne są także cukierki o innych smakach, na przykład kakaowym.

Personalizowana krówka cukierek na specjalne zamówienie

Ulubione cukierki Polaków są bardzo dobrym materiałem na prezenty z różnych okazji. Ale nie chodzi to o zakup zwykłych krówek w sklepie, lecz o zamówienie cukierków z personalizowanym opakowaniem. Na papierkach – owijkach oraz na opakowaniach zbiorczych można umieszczać logo, nazwy, symbole, zdjęcia, rysunki, hasła reklamowe, dane kontaktowe i wiele innych informacji, które mają znaczenie dla marketingu firmowego. Zadaniem gadżetu reklamowego jest budowanie w świadomości konsumentów pozytywnego wizerunku marki, silnego przywiązania do jej produktów. Smaczne cukierki na pewno mogą spełnić takie oczekiwania – obdarowani krówkami klienci czy kontrahenci będą mile wspominać wizytę w naszej firmie.Personalizowane krówki to doskonały pomysł na prezent z okazji urodzin, komunii, rocznicy, jubileuszu, wesela, chrzcin.

Cukierki krówki cena

O zróżnicowanej wartości krówek w niewielkim stopniu decydują składniki – ceny tych trzech podstawowych surowców są podobne w całym kraju. Wartość krówki rośnie w momencie dodania odpowiedniego opakowania. Jeśli chodzi o cukierki krówki cena tych w tradycyjnych papierkach z łaciatą krówką jest niższa, od cukierków w papierkach drukowanych na specjalne zamówienie.Firmy zajmujące się produkcją indywidualnych krówek wykonują nieodpłatnie projekty z użyciem dostarczonych materiałów (zdjęcia, rysunki, dane, teksty itp.). Klienci mogą także korzystać z gotowych propozycji katalogowych – szablonów, do których wystarczy dodać zdjęcie lub dane.Ostateczna cena zakupu krówek zależna jest od wielkości zamówienia – im więcej, tym niższa cena za jeden kilogram wyrobu oraz zerowe koszty dostawy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *