kulinaria

Catering w Bydgoszczy – wyśmienite dania na każdą okazję

Nie masz czasu na gotowanie? A może chcesz mieć pewność najwyższej jakości posiłków? Zamów catering! Teraz ta usługa dostępna jest również dla klientów w Bydgoszczy i okolicznych miejscowościach.

Catering na ważne uroczystości – smacznie i wygodnie

Przede wszystkim pyszny catering to doskonały wybór na ważne wydarzenia, podczas których chcemy zaserwować gościom znakomite jedzenie na ciepło oraz na zimno.

Urodziny, rocznice, chrzty, komunie, bierzmowania to tylko niektóre wydarzenia, na które firma cateringowa z Bydgoszczy może przygotować wyśmienite posiłki. Klienci najczęściej decydują się na zamówienie dań na gorąco, na przykład patery gorących mięs, koryt biesiadnych. W menu można znaleźć także sałatki, surówki, zakąski, dania skrobiowe – kluski śląskie, frytki, zapiekane ziemniaczki.

Catering dla firm – na wszystkie wydarzenia biznesowe

Na usługi cateringu decydują się również klienci biznesowi. Zamówienie dań z dowozem sprawdzi się między innymi na imprezy integracyjne, szkolenia, konferencje czy na spotkania świąteczne z pracownikami.

W firmach cateringowych z Bydgoszczy można zamówić pyszne jedzenie na eventy biznesowe. Klienci najczęściej decydują się wtedy na formę stołu szwedzkiego składającego się z wielu różnych dań, które mogą posmakować wszystkim gościom.

Catering świąteczny – na Wielkanoc i Boże Narodzenie

Także catering może być wspaniałą opcją na święta Wielkanocy oraz Bożego Narodzenia. To dobra alternatywa dla samodzielnego gotowania – można oszczędzić czas i zaserwować gościom tradycyjne, świąteczne dania.

W świątecznym menu znajdują dania mięsne, w tym bigos, kaczka pieczona, paszteciki, ryby w galarecie, ponadto sałatki, żurek, barszcz, a także wiele innych propozycji. Pracownik firmy cateringowej dowiezie gotowe dania przed świętami o uzgodnionej godzinie.

Catering dietetyczny – dla dbających o linię

Warto także wspomnieć o jeszcze jednej formie cateringu, jaką może zaproponować firma cateringowa z Bydgoszczy, a mianowicie o cateringu dietetycznym, inaczej diecie pudełkowej.

Catering dietetyczny to usługa polegająca na codziennym dowozie zdrowych, zbilansowanych dań do klienta. Najczęściej zamawiane są diety odchudzające, ale dostępne są też diety dla osób z określonymi schorzeniami, alergiami pokarmowymi, sportowców. Posiłki przygotowywane są przy udziale doświadczonego dietetyka, który dba o to, aby spełniały one wymagania konkretnego programu dietetycznego.

Zatem catering w Bydgoszczy to szeroka gama propozycji dla każdego i na każdą okazję!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *