dom i ogród

Problemy z meblowaniem

Potrzebą chwili jest wykonanie zadania: trwała kuchnia na wymiar w Poznaniu. Wbrew pozorom jest nad czym się zastanowić. W ciągu ostatnich dwudziestu lat wiele się w tej dziedzinie zmieniło na lepsze zarówno w projektowaniu, wykonaniu i finansowaniu.

Sposoby tradycyjne.

Co zrobić gdy kuchnia jest mała, ma nietypowe proporcje a jej wyposażenie pamięta czasy wczesnego Gierka. Jeśli mamy kwalifikacje stolarza nie ma sprawy, zrobimy wszystko sami. W innym przypadku mamy „pod górkę”. Można z mozołem pomierzyć wszystkie zakamarki kuchni i ruszyć do miasta na polowanie mebelków, które będą pasować do naszego maleńkiego i niewymiarowego pomieszczenia. Za każdym razem trzeba będzie uważać na wszechobecną tandetę, bo przecież zależy nam na trwałości. Kiedy już to wszystko kupimy tracąc mnóstwo czasu i energii widzimy, że po pierwsze jakoś to wszystko nie pasuje do siebie i wymiarowo i kolorystycznie a na dodatek mebelków jest jakoś z dużo. Wszystko to wynik niedokładnych pomiarów. Jeśli mamy choć trochę wyobraźni rezygnujemy z takiego podejścia do sprawy.

Trzeba inaczej. Dawniej jedynym racjonalnym wyjściem było zatrudnienie zawodowego stolarza, który za kosmiczną kwotę zapłaconą gotówką „pod stołem” bez żadnego rachunku czy faktury, bez gwarancji oczywiście robił co chciał, a nie co my chcieliśmy i wmawiał nam potem z uporem maniaka, że tak ma być – inaczej się nie da. Potem cała rodzina narzekała na nas, że wszystko jest do niczego i kto takie „badziewie” wymyślił. Wstyd na cały Poznań. Zmarnowana forsa, której nikt nam nie zwróci.

Rozwiązanie problemu trwała kuchnia na wymiar w Poznaniu.

A może by się ocknąć i spróbować zdać sobie sprawę, że czasy się zmieniły. Jest na mieście (i w internecie) cała masa wyspecjalizowanych firm, które oferują usługi w dziedzinie usług meblarskich i aranżacji wnętrz. Można znaleźć mnóstwo ofert do wyboru do koloru. Można porównać nie tylko wyroby, terminy i ceny, ale też opinie klientów i zobaczyć zdjęcia rzeczywiście zrealizowanych projektów. Wszystko profesjonalnie wykonane na podstawie zatwierdzonego przez nas projektu według podpisanej umowy, z gwarancją i pośrednictwem finansowym. Wystarczy ogłosić: „trwała kuchnia na wymiar w Poznaniu”.

Dodatkowe atrakcje

W przypadku finansowania nie musimy z resztą wiązać się z wykonawcą. Na rynku jest tyle banków, że każdy „z pocałowaniem ręki” udzieli nam kredytu. Najlepiej jednak wybrać swój własny bank, w którym mamy konto. Nie będą wymagać biznes-planu, zabezpieczeń historii rachunku, a potem sami ściągną ile trzeba i kiedy trzeba, nie trzeba będzie o płatnościach pamiętać. To się sprawdza nie tylko w przypadku małych niewymiarowych kuchni, ale także w przypadku kuchni dużych i ustawnych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *