dom i ogród

Prezenty, upominki personalizowane

Urodziny taty to dobra okazja by go obdarować specjalnym prezentem. Tata dba i troszczy się o swoje dzieci przez cały okres ich życia, dlatego jego urodziny to doskonała okazja by udowodnić mu, że jest dla nas ważną osobą. Wszelkiego rodzaju prezenty na „odwal” nie powinny wchodzić w grę. Prezent urodzinowy dla taty powinien okazywać do niego nasze zainteresowanie jego osobą.

Trafiony prezent to prezent jedyny w swoim rodzaju

Gdy doskonale znamy naszego tatę i wiemy co sprawia mu radość, możemy wtedy wybrać prezent funkcjonalny, zgodny z jego zainteresowaniami. Tego rodzaju rzecz może być jedyna w swoim rodzaju, ponieważ można na niej wydrukować interesujący napis, grafikę lub nasze wspólne zdjęcie.

Upominki personalizowane to idealny prezent urodzinowy dla taty. Przykładem może być: poduszka, koc, ręcznik, kubek, czapka lub poważniejsze rzeczy typu: kostki do lodu, butelka na whisky, zestaw pokerzysty, nosidło na butelki do piwa lub zestaw narzędzi.

Proponowane napisy

Propozycji napisów, wykonanych na prezentowych przedmiotach jest bardzo wiele. Co jedna głowa to tysiące propozycji. Może być więc prezent urodzinowy dla taty z napisem – najlepszy tata, ale może być też napis śmieszny i zabawny typu – „nigdy nie chrapie, gruba ryba, król pokera, pomyślnych wiatrów lub kocham Cię bardziej niż Facebook. Ponadto możliwości nadruku na przedmioty i grawerowania są dzisiaj tak ogromne, że nie tylko na przedmiotach proponowane są śmieszne napisy ale i ciekawe i oryginalne grafiki.

Liczy się pomysł

Jak zwykle najważniejszy jest pomysł i w przypadku gdy jest on trafiony to tata zawsze ucieszy się na serio z każdego prezentu urodzinowego dla taty. Nigdy nie wyjdą z mody popularne kubki, krawaty, spinki do mankietów czy manierki na wódkę, ponieważ ich oryginalność zawsze podkreśli ciekawy i spersonalizowany napis. Wszelkiego rodzaju karafki w ładnych opakowaniach, portfele, zestawy kart, zatyczki do wina, poduszki, termiczne kubki, notesy, lunch boxy lub narzędzia włącznie z grawerowanym młotkiem mogą być ciekawym i jedynym prezentem urodzinowym dla taty. Urodziny zresztą tata ma co roku, więc można co roku prezentować mu prezenty ciekawe i jedyne w swoim rodzaju. Oryginalny prezent zawsze jest na topie.

Prezent urodzinowy dla taty znajdziesz w ofercie Bengraversky.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *