dom i ogród

Główne zalety flanelowej pościeli

Pościel z flaneli to produkt wprost stworzony do tego, by używać go zimą. Okrywając się puchatą warstwą mięciutkiego materiału, automatycznie zapewnia się ciału niezwykle przyjemne rozgrzanie. Komfort snu wchodzi na zupełnie inny poziom. A nie jest to jedyny powód, dla którego pościel flanelowa powinna zagościć na stałe w każdej sypialni.

Dobra jakość w niskiej cenie

Klasyczny komplet pościeli flanelowej raczej nigdy nie kosztuje więcej niż sto złotych. Za taką pościel na łóżko pojedyncze zazwyczaj trzeba dać koło pięćdziesięciu złotych. Pościel na łóżko podwójne jest tylko delikatnie droższa, więc może kosztować np. siedemdziesiąt złotych.

Pod względem ceny flanela zdecydowanie się wyróżnia i to wyłącznie pozytywnie. Praktycznie wszystkie inne materiały wykorzystywane do produkcji pościeli są od niej droższe.

Ekonomiczne rozwiązanie dla domu

Nie dość, że za pościel flanelową nie trzeba płacić wiele, to jeszcze do tego później da się na niej oszczędzać. Nawet w mroźną zimową noc pod grubszą flanelową zawsze jest przyjemnie, komfortowo i przede wszystkim ciepło.

Kaloryfery zostają więc wyłączne na noc, a to sprawia, że rachunki za prąd momentalnie się zmniejszają. Pościel flanelowa ma zresztą różne grubości. Zimą i jesienią warto sięgnąć po coś cięższego.

Zawsze dobry wygląd

Flanela idealnie podkreśla charakter domowego ogniska. Wygląda na coś niezwykle przytulnego, więc tę przytulność przekazuje swojemu otoczeniu, tworząc z sypialni miejsce, w którym chce się przebywać i przede wszystkim odpoczywać.

Mnogość wzorów i bogactwo zróżnicowanych kolorów pozwalają zgrać pościel flanelową z każdym typem sypialni. Jest ona mile widzianym dodatkiem zarówno aranżacjach klasycznych i eleganckich, jak i tych całkowicie nowoczesnych.

Trwałość i wynikająca z niej żywotność

Skoro pościel flanelowa jest w stanie doskonale poradzić sobie z chłodnym otoczeniem, niestraszne są jej absolutnie żadne warunki atmosferyczne czy czynniki zewnętrzne. Wysoka trwałość materiału to jego niewątpliwa zaleta.

Często dzieje się więc tak, że z tańszej pościeli flanelowej można korzystać znacznie dłużej niżeli z o wiele droższej od niej pościeli satynowej. Wybór powinien być oczywisty. Flanela to luksus, na który każdy może sobie pozwolić.

Pościel flanelowa dostępne są w ofercie Vege Home.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *