dom i ogród

Bajkowe sny

Wybór dziecięcej pościeli to nie jest łatwe zadanie. Nasze maluchy, by zregenerować się i nabrać sił na kolejny dzień koniecznie muszą się dobrze wysypiać. Jak wybrać pościel, która ułatwi wypoczynek?

Odpowiedni rozmiar

Sklep z pościelą dla dzieci to nie tylko różne fasony, ale również bardzo zróżnicowane rozmiary. Trzeba pamiętać, że nasze maluchy bardzo szybko rosną i muszą mieć pościel dobraną do wzrostu.

Tania pościel dla przedszkolaka powinna mieć wymiary 100 X 135 cm. Pościel dla dzieci w wieku 5 – 10 lat to 140 X 200cm. Dla dzieci powyżej 10 lat wybieramy już pościel jak dla dorosłych, 160 X 200 cm.

Tania pościel, która ma nieodpowiedni rozmiar, będzie niewygodna. Za duża kołdra będzie dziecku się zsuwała, a za mała nie przykryje dziecka całkowicie.

Komfortowy materiał

Pościel sklep internetowy to bardzo różnorodne materiały. Warto skoncentrować się na naturalnych, które są zdrowe i wygodne. Bardzo ważne jest, by tania pościel trzymała ciepło, odpowiednio przepuszczała wilgoć oraz nie uczulała, co ma ogromne znaczenie dla dzieci cierpiących na alergie.

Tania pościel z bawełny jest świetnym wyborem dla malucha. Pościel jest bardzo przyjemna w dotyku, na co nasze pociechy bardzo zwracają uwagę. Jednocześnie odpowiednio dobrana będzie idealnie chroniła przed chłodem nocy.

Sklep z pościelą to również komplety flanelowe, które są idealne na zimowe noce. Flanela jest bardzo ciepła, a jednocześnie dobrze odprowadza wilgoć, dzięki czemu dziecko nie będzie spocone.

Rodzice bardzo często wybierają również tanią pościel z kory, która ma wiele zalet. Jest łatwa do utrzymania w czystości i nie gniecie się. Po praniu wystarczy ją strzepnąć, by wyglądała idealnie.

W bajkowym świecie

Pościel sklep internetowy to bardzo różnorodne wzory. Warto wybrać dziecku komplet, który będzie kolorowy, wesoły i radosny. Tania pościel w ulubionych bohaterów ma dla dzieci ogromne znaczenie. Wybierając pościel w zwierzątka, samochody czy słodkie misie sprawimy, że nasze dziecko będzie w swoim pokoju dobrze się czuło.

Dziecko, które lubi swoją pościel chętniej chodzi do łóżka. W końcu przytulenie się do ukochanego bohatera to prawdziwa frajda. A o tym, jak trudno jest zagonić dzieci do spania wie każda mama. Warto więc wykorzystać każdy sposób, który nam to ułatwi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *