biznes

Zarządzaj firmą z enova365

Oprogramowanie enova365 ułatwia prowadzenie firmy. Posiada system klasy ERP (ang. enterprise resource planning), który wspomaga zarządzanie zasobami przedsiębiorstwa. Pozwala na planowanie, administrowanie oraz kontrolę we wszystkich obszarach firmy, takich jak np. księgowość, kadry i płace, CRM, oraz handel i produkcja. Pakiety enova umożliwiają wybór najlepszego wariantu.

Zalety systemu erp enova

System erp enova to skuteczny sposób na podniesienie wydajności firmy oraz jej efektywne prowadzenie. Dzięki niemu w łatwy sposób można zarządzać przedsiębiorstwem, między innymi poprzez planowanie działań, przydzielanie obowiązków, tworzenie baz danych czy pisanie raportów oraz zestawień.

Oprogramowanie enova ERP wybierane jest prze wiele firm, bez względu na to, czy są to małe, rodzinne przedsiębiorstwa, czy duże korporacje. System ten ułatwia pracę, niezależnie od typu prowadzonej działalności. Doskonale sprawdzi się w firmach usługowych, handlowych czy transportowych. To doskonałe rozwiązanie także dla instytucji publicznych.

Ogromnym atutem oprogramowania enova ERP jest jego przystosowanie do polskiego prawa oraz aktualizowanie względem zmian w przepisach. Dzięki temu użytkownicy mają pewność, że program funkcjonuje w oparciu o najnowsze normy prawne.

Moduły oprogramowania

Oprogramowanie enova ERP tworzy się z modułów, które wybierane są według potrzeb firmy. Pozwala to na ich odpowiednie dostosowanie do indywidualnych wymagań danego przedsiębiorstwa.

Dzięki prostej konfiguracji, moduły enova365 mogą działać w sposób samodzielny lub zintegrowany. Wspólna baza danych zapewni łatwy i szybki dostęp do wszelkich informacji, co przyczyni się do wzrostu efektywności pracy. Moduły można w każdej chwili rozbudować, w zależności od zmiany aktualnych potrzeb firmy. System erp enova pozwala również na modyfikację wyglądu i obsługi interfejsu. Można go zatem dostosować według własnych upodobań, co niewątpliwie zwiększy komfort pracy.

Wybór pakietów enova

Dostępne są trzy pakiety enova. Stworzone zostały na potrzeby firm, w zależności od ich wielkości. Każde przedsiębiorstwo może wybrać odpowiedni dla siebie wariant.

Srebrna enova365 posiada podstawowy zakres funkcji, odpowiedni dla małych firm, które dopiero rozpoczynają swoją działalność.

Złota enova365 idealna jest dla średnich i dużych przedsiębiorstw. Posiada wzbogaconą funkcjonalność, która będzie odpowiednia dla wymagających użytkowników.

Natomiast platynowa enova365 przeznaczona jest dla korporacji oraz firm wielooddziałowych. Można ją w znaczny sposób rozbudować, ułatwia też pracę z dużą ilością danych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *