biznes

Zalety pudełek klt

By ułatwiać pakowanie i transport różnego rodzaju produktów, konieczne jest zaopatrzenie firmy w odpowiednie pudełka klt. Na czeskim rynku klt boxy są niezwykle popularne, a swą popularnością wychodzą coraz dalej, stając się równie rozpoznawalne np. Czechach i innych zagranicznych rynkach.

Pudełka klt – łatwość pakowania

Po czesku klt přepravky, a po polsku pudełka klt, stanowią niezwykle przydatną grupę pojemników transportowych. Łatwość ich zastosowania wynika też z faktu, że dostępne są w kilku różnych wariantach. Standardowe pudełka klt charakteryzuje się gładką podłogą ze specjalnie zaprojektowanymi otworami, które ułatwiają np. odwadnianie transportowanych produktów. Tego typu pojemniki świetnie sprawdzają się np.

W przemyśle spożywczym/rolniczym, gdzie zebrane produkty (np. owoce czy warzywa) od razu poddawane są procesowi mycia. Specjalne zabezpieczenia, zapewniają bezpieczeństwo funkcjonowania i to nawet po napełnieniu.

Składane pudelka klt

Ogromną zaletą tego typu pudełek jest też możliwość ich składania. Dzięki specjalnej konstrukcji zaoszczędza się miejsce, ponieważ pudełka są świetnie dopasowane do składania jeden na drugim. Co więcej, zaprojektowane je tak, by były też łatwe w transporcie, łatwe do przeładunku (możliwość chwytania pudełek specjalnymi urządzeniami chwytającymi). Pudełka są też łatwe w utrzymaniu czystości, ponieważ bez obaw można je myć pod bieżącą wodą, nawet pod dużym ciśnieniem. Niezwykle odporny materiał, z jakiego są wykonane pudełka, daje możliwość ich wielokrotnego używania. Są też bardzo odporne na uszkodzenia, co sprawia, że z powodzeniem można je użytkować nawet przez wiele lat. Możliwość wybrania różnych wielkości pudełek pozwala na doskonałe dostosowanie ich do różnych branży. Duże produkty świetnie transportuje się w dużych pojemnikach, zaś te mniejsze, w pojemnikach małych. Małe pudełka klt sprawdzą się np. w branży motoryzacyjnej, gdzie transportuje się i przechowuje małe części.

klt boxy

Pudełka klt doskonale chroniąc produkty, które są w stanie paletyzowanym i ułożonym. Specjalnie zaprojektowana porywa, dodatkowo zabezpiecza produkty podczas transportu, a specjalna konstrukcja zapewnia bezpieczne układanie towarów. Tak zabezpieczone produkty nie sprawiają żadnych problemów podczas transportu i to nawet w bardzo odległe miejsca (transport międzynarodowy, dalekosiężny). Tym samym ograniczane są i redukowane starty materiałów, które zdarzają się niestety w przypadku zastosowania złej jakości pudełek transportowych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *