biznes

Ścianki reklamowe zewnętrzne – co warto wybrać?

Ruchome ścianki reklamowe tworzą przyciągającą uwagę przestrzeń do prezentacji reklamy. Jakie najlepiej będą sprawdzały się na zewnątrz?

Kiedy warto stosować ścianki reklamowe zewnętrzne?

Ścianki reklamowe są skutecznym narzędziem umożliwiającym dotarcie do dużej i zróżnicowanej grupy docelowej i często są wykorzystywane przez firmy do promowania swoich produktów, usług lub marek.

Te przeznaczone do stosowania na zewnątrz mają szerokie przeznaczenie, ponieważ zapewniają one doskonałą widoczność przekazu reklamowego w wielu warunkach atmosferycznych. Można ustawić je przy siedzibie firmy, stosować podczas eventów, na przykład targów, otwarć, konferencji, szkoleń, pikników czy wydarzeń sportowych. Również można wykorzystywać je do ekspozycji grafik i zdjęć podczas wernisaży lub eventów kulturalnych.

Ścianki reklamowe outdoor – jakie sprawdzą się najlepiej?

Przeznaczone na zewnątrz ścianki reklamowe powinny wyróżniać się wysoką odpornością na czynniki – deszcz, śnieg, wiatr. Muszą zatem cechować się odpowiednią konstrukcją.

Do stosowania na zewnątrz najlepiej nadają się ścianki wykonane z plansz odpornych na te czynniki, na przykład planszy z materiału plaprop – polipropylenu komorowego, który może być zadrukowany według życzenia klienta. Maksymalne wymiary takich plansz to około 190 x 195 cm, dlatego pozwalają one na zaprezentowanie dużych grafik czy obrazów. W planszach mogą być też wykonane otwory, co powoduje, że mogą one nadawać się do robienia śmiesznych i pamiątkowych zdjęć. Można też zamontować w nich okienka na plakaty, koszyczki, wypukłe elementy 3D.

By plansza nie przewracała się, powinna być ona również odpowiednio zamocowana i dociążona. W tym celu stosowane są metalowe stelaże oraz płyty chodnikowe, które zapewniają ich stabilność.

Gdzie zamówić ścianki reklamowe zewnętrzne?

Ścianki outdoorowe oferowane są przez wiele firm w branży reklamy zewnętrznej, które przygotowują je na zamówienie klientów.

Takie ścianki zewnętrzne oferuje firma Brooklyn – więcej informacji dotyczących jej oferty można znaleźć na stronie internetowej: https://brooklyn.pl/product-details/scianki-zewnetrzne/.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *