biznes

Ogłoszenia Wrocław

Chcąc sprzedać bądź kupić nieruchomości, pojazdy czy inne, drobniejsze przedmioty we Wrocławiu i okolicach, nie trzeba jeździć po mieście i szukać ogłoszeń. Wystarczy wejść na ogłoszenia Wrocław i odszukać to, co spędza sen z powiek.

Ogłoszenia Wrocław

Wrocław ogłoszenia – miejsce, gdzie można zamieścić ogłoszenie na przykład o sprzedaży samochodu osobowego, dostawczego czy innego pojazdu mechanicznego. To miejsce, gdzie można zakupić taki właśnie pojazd od osoby prywatnej, firmy czy komisu. Ogłoszenia Wrocław to również miejsce, gdzie można znaleźć wymarzoną pracę – i to bez żadnego wysiłku. Wystarczy wyszukać odpowiednią branżę, odpowiednie stanowisko i złożyć swoją aplikację. Tu również można sprzedać stary – choć sprawny – sprzęt AGD i RTV a także meble czy odzież. Ogłoszenia Wrocław to miejsce, gdzie można kupić i sprzedać dosłownie wszystko!

Wrocław Ogłoszenia – jak dodać?

Dodanie ogłoszenia na wrocławskim portalu jest banalnie proste. Wystarczy się zarejestrować na stronie (zupełnie za darmo). Rejestracja polega na podaniu adresu e-mail i wpisaniu loginu, hasła i podstawowych danych, jak imię. Następnie należy kliknąć „zarejestruj”. Po kliknięciu, trzeba będzie zalogować się na pocztę, którą wskazało się podczas rejestracji, w celu kliknięcia w link aktywacyjny do strony z ogłoszeniami. Po dokonaniu tej czynności, można w pełni korzystać ze strony ogłoszenia Wrocław.

Logując się na stronie i chcąc dodać ogłoszenie na przykład o sprzedaży samochodu, należy kliknąć w zakładkę „dodaj ogłoszenie” i wybrać jedną z podanych opcji. A opcji jest kilka: pierwsza – całkowicie bezpłatna, darmowa. Jednak tutaj można dodać maksymalnie dwa zdjęcia a całe ogłoszenie nie będzie w żaden sposób promowane (na przykład kolorem czy na osobnej liście wyników). Jeżeli więc zależy komuś na choć minimalnym wyróżnieniu, można dodać ogłoszenie płatne. Kwoty takich ogłoszeń uzależnione są od ilości promowanych dni. Przykładowo, za najkrótszy, dostępny termin promowania – czyli siedem dni – opłata wynosi niecałe pięć złotych. Za czternastodniowe wyróżnienie w koncie premium, opłata będzie wynosić już około dziesięciu złotych. Jak więc widać, niewielkim kosztem, można wystawić produkty, których już nie potrzebujemy a które są w dalszym ciągu pełnowartościowym produktem użytkowym.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *