biznes

Czym się różni kalendarz męski od damskiego?

Zdawać by się mogło, że tak prosta rzecz jak kalendarz występuje tylko w uniwersalnym wydaniu. Tymczasem mogą być kalendarze dedykowane paniom oraz tworzone specjalnie na potrzeby panów. Na https://dobrekalendarze.pl można się o tym przekonać. Mnogość wzorów i kolorów zadziwia, oraz wprawia w osłupienie.

Najlepsze kalendarze dla kobiet

Kobiety lubią różne żywe barwy. Dlatego też ich kalendarze i organizery są zazwyczaj dość kolorowe i optymistyczne. Popularne wśród pań są kalendarze w oprawkach w pastelowych tonacjach lub w nietypowych deseniach jak np. panterka, czy zebra. Kobiety lubią książkowe wydania, które mieszczą się swobodnie w torebkach

Bardzo dużym zainteresowaniem wśród pań cieszą się okładki kalendarzy z motywami kwiatowymi. Niektóre okładki mają jarzące się kolory, co ułatwia ich wypatrzenie wśród wielu przedmiotów na biurku. Panie kochają spersonalizowane produkty, zwłaszcza takie, które zawierają zdjęcia ich dzieci i bliskich.

Najlepsze kalendarze dla mężczyzn

Mężczyźni cenią sobie prostotę i profesjonalizm. Lubią bardziej surowy i nowoczesny design. Produkty dla panów cechują się minimalistyczną okładką. Jeśli chodzi o kalendarze do pracy w formie organizerów to najlepsze są formaty A4 idealnie pasujące do teczki lub torby na laptop.

Kalendarze dla mężczyzn zazwyczaj mają klasyczną czarną lub brązową okładkę. Posiadają też praktyczne dodatki takie jak np.zakładki, które pozwalają szybko znaleźć żądane treści.

Uniwersalne produkty na https://dobrekalendarze.pl

Oczywiście wiele typów kalendarzy nie jest przeznaczonych dla konkretnej kategorii osób. Mogą z nich korzystać zarówno panie, jak i panowie. Kalendarze tego typu mają postać produktów do postawienia na biurku lub stoliku. Kartki przewraca się do góry. Mogą to być również standardowe kalendarze ścienne, bądź małe kalendarzyki kieszonkowe noszone w portfelach bądź przegródkach.

Organizery także mogą mieć prostą formę, która zostanie doceniona przez przedstawicieli obojga płci. Ważne jest bowiem to, żeby kalendarz podobał się swojemu właścicielowi, a nie to, czy w powszechnym rozumieniu produkt pasuje do osoby, czy też nie. Jest to bardzo indywidualna sprawa. W każdym razie kalendarz przydaje się każdemu, niezależnie od płci.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *