Uroda

Zdjęcia przeszczepu włosów przed i po

Zdjęcia przeszczepu włosów zachęcają do wykonania zabiegu. Efekt przeszczepu włosów jest jednak uzależniony od wielu czynników. Rezultaty przeszczepu włosów mogą być mimo wszystko zadowalające, dlatego też popularność takich zabiegów wzrasta.

Efekt przeszczepu włosów – od czego zależy?

Efekt przeszczepu włosów może być albo w pełni zadowalający, albo budzić mieszane uczucia. Frustracja po zabiegu może pojawić się wtedy, gdy trafi się na niedoświadczonego chirurga. Konsekwencją takiej implantacji mieszków włosowych może być to, że fryzury nie da się w żaden sposób ułożyć.

Trzeba również mieć na uwadze to, że efekt będzie bardziej korzystny, gdy łysina jest niewielka i mniej zadowalający, gdy przeprowadza się przeszczep włosów na duże gołe placki na głowie. Jeszcze inną ważną kwestią, która może wpłynąć na efekt przeszczepu włosów, jest koszt całego przedsięwzięcia. Wiadomo, że im bardziej prestiżowa klinika, tym operacja będzie droższa, a jeśli pacjent nie może sobie pozwolić na drogi zabieg, wtedy jego jakość może budzić wątpliwości.

Rezultaty przeszczepu włosów – brak łysiny?

Rezultaty przeszczepu włosów mogą być zadowalające, ponieważ uzyskany efekt jest trwały. Nie można jednak spodziewać się tego, że włosy po przeszczepie będą bujne. Tak naprawdę tylko w niewielkim stopniu zakryją łysinę.

Zdjęcia przeszczepu włosów a rzeczywistość

Osoba, która cierpi z powodu przerzedzających się włosów może optymistycznie podejść do zabiegu za sprawą zdjęć przeszczepu włosów. Najczęściej pokazują one jak wygląda głowa przed zabiegiem i po zabiegu, gdzie widać diametralną różnicę na korzyść przeprowadzonego zabiegu. Zdjęcia przeszczepu włosów zachęcają więc do zabiegu, jednak będzie on najbardziej skuteczny wtedy, gdy zastosuje się odpowiednią metodę implantacji owłosienia.

Najbardziej korzystna jest metoda S.A.F.E.R., która w przeciwieństwie do metody FUE nie budzi wątpliwości co do skuteczności przeprowadzonego zabiegu. Nie ma w niej ryzyka, że mieszki włosowe zostaną uszkodzone podczas pobierania, co gwarantuje fakt, że są one pobierane i wszczepiane w konkretne miejsce przy zastosowaniu podciśnienia.

Niezależnie jednak od tego, jaką metodą pobiera się mieszki włosowe, trzeba liczyć się z tym, że w miejscu, z którego się je pozyskuje już nie urosną nowe. Z tego też powodu bardzo ważne jest to, by wybrać takie miejsce, które nie jest widoczne, a do tego z różnych obszarów, by nie doszło do przerzedzenia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *