Uroda

Radość z ulubionego zapachu perfum

Każdy z nas ma swoje ulubione perfumy, nawet niektóre z nich sprawiają swoim fanom ogromną radość. Pachnieć miłym i ulubionym zapachem, który doskonale można do siebie dopasować to główna idea wielu osób. Dlatego też ilu jest ludzi na świecie, tyle jest różnych zapachów. producenci perfum wciąż wymyślają nowe kombinacje zapachowe a klienci wciąż poszukują tego jednego zapachu dla siebie.

Perfumy Paco Rabanne Olympea

Seria perfum olympea to przede wszystkim orientalna nuta zapachowa. Woda toaletowa i perfumy Paco Rabanne Olympea przeznaczone są dla kobiet pewnych siebie, odważnych, prowokacyjnych a przy tym delikatnych i subtelnych. Bardzo często opisuje się perfumy paco rabanne olympea jako zapach, który doskonale powinien przylgnąć do współczesnej Kleopatry.

Co wyczuwalne jest w perfumach Paco Rabanne Olympea

Perfumy są kombinacją podstawowych i orientalnych zapachów. Wczuwając się w zapach można wyczuć aromaty słonej wanilii połączone z szarą ambrą i cashmeranem plus odrobiną zielonej mandarynki. Zapach jest orientalny i bardzo świeży. Ponadto w nutach serca Paco Rabanne wyczuć można jaśmin i lilię imbirową. Wszystko co odnajdziemy i wyczujemy w perfumach i wodzie toaletowej Olympea da poczucie zapachu zmysłowego, takiego który równocześnie pobudza charakter. Kobiety, które zdecydują się na tego rodzaju perfumy to kobiety zdecydowane, takie które nie tracą czasu na zbędne zadania.

Opakowanie

Perfumy Paco Rabanne Olympea występują we flakonach 30, 50 i 80 ml. Opakowanie doskonale pasuje do charakteru perfum. Jest to delikatny, okrągły flakonik z przypiętymi do siebie przeźroczystymi listkami. Flakonik sprawia, że zawsze zainteresuje klientkę i zawsze będzie ona chciała poznać zapach ukryty, w tak ciekawym opakowaniu.

Jakie są opinie?

Gdy ktoś spróbuje perfum Paco Rabanne Olympea zakocha się w nich od razu i uzna, w szybkim tempie, że są to te jedyne perfumy dla niej.Kobiety bardzo pozytywnie wypowiadają się na temat tych perfum i twierdzą, że ich nuta zapachowa jest niesamowita i warta uwagi. Zapach perfum jest trwały i bardzo często uważany za prowokacyjny i czarujący. Uważa się, że można flakony z tymi perfumami kupować w ciemno, że każda osoba, która do tej pory nie znała tych perfum od razu je pokocha i oczaruje się nimi.Perfumy są strzałem w dziesiątkę i warto jest zwrócić, przynajmniej na nie uwagę, by potem nie móc się od nich oderwać. Perfumy są więc bardzo dobrą i trafioną propozycją, utrzymują się przez długi czas zarówno na skórze jak i na ubraniach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *