Uroda

Kalendarze z kosmetykami na rok 2019

Grudzień to taki miesiąc, w trakcie którego wszyscy myślą już tylko o zbliżających się świętach. Okres oczekiwań warto więc sobie jakoś umilić, zaopatrując się w przynajmniej jeden lepszy kalendarz adwentowy z kosmetykami. Produkt ten dedykowany jest kobietom i starszym już dziewczynom. Po który kalendarz warto jednak sięgnąć w tym roku?

Kalendarz Douglas

Pierwsza jego zaleta to łatwa dostępność. Chyba każda kobieta zna bardzo dobrze drogerię Douglas i wie nawet, jak do niej dotrzeć. A to właśnie ta firma przygotowała dla swoich klientek wyjątkowy prezent pełen kosmetycznych niespodzianek. Cena: około 120 zł.

Ten kalendarz zawiera wyłącznie miniaturki kosmetyków – są to preparaty różnych marek, ale sporą część z nich stanowią produkty marki Douglas. Minus jest taki, że niektóre z nich powtarzają się z tymi, które zaproponowano klientkom w zeszłym roku.

Kalendarz Look Fantastic

Prawdopodobnie to jeden z lepszych kalendarzy adwentowych z kosmetykami przygotowany na rok 2019. Jego moc kryje się w ekskluzywnych markach – wśród nich m.in. Sleek, Rituals i Morphie, czyli firmy znane wszystkim kobietom lubującym się w luksusowych wyrobach.

Co prawda kalendarz Look Fantastic nie jest tani, bo kosztuje aż 380 zł, ale po podsumowaniu wszystkich występujących w nim kosmetyków wychodzi na to, że łączna ich wartość wynosi prawie dwa tysiące złotych! Można więc dzięki niemu co nieco oszczędzić.

Kalendarz Balea

Według większości blogerek i youtuberek, które ostatnio lubują się w recenzowaniu kalendarzy, jest to produkt o najlepszym stosunku ceny do jakości. Można go podarować komuś bliskiemu pod choinkę. Każda nastolatka na pewno będzie nim zachwycona.

Kalendarz adwentowy z kosmetykami marki Balea nie jest może niczym wyszukanym, ale to solidna i wielofunkcyjna skrzynka pełna uniwersalnych preparatów. Minus taki, że dostępny jest tylko w wersji online.

Kalendarz Sephora

Na sam koniec największe rozczarowanie tego roku. Sephora po raz kolejny się nie popisała i przygotowała bezużyteczny kalendarz, który zawiera głównie karteczki, kalendarzyki i inne, równie nieciekawe gadżety.

Cena nie jest natomiast aż tak niska. Za adwentowy kalendarz marki Sephora trzeba zapłacić aż 129 zł. Dużo.

Kalendarze adwentowe z kosmetykami kupisz na Kosmetykizameryki.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *