Uroda

Jak zachować się w SPA?

Wyjście do Day Spa czy wyjazd do Resortu Spa powinno być czystą przyjemnością. Wracając powinniśmy czuć się wypoczęci i zrelaksowani oraz mieć oczyszczony umysł i ciało. Jednak pierwsza wizyta w Spa może okazać się dla wielu osób problematyczna. Jak się więc zachować w Spa podczas pierwszej wizyty?

Co powinniśmy wiedzieć wybierając się do Spa?

W zależności czy jest to salon odnowy w hotelu czy korzystamy z wizyty codziennie w mieście, powinniśmy się na nią udać z kilkunastominutowym wyprzedzeniem. Zabiegi odnowy poprzedzane są wypełnieniem kwestionariuszy na temat zdrowia oraz przygotowanie się do części głównej. Przybycie z opóźnieniem może spowodować skrócenie zabiegu.

Kolejna ważna zasada, którą należy znać i przestrzegać to wchodzenie do spa w klapkach i szlafroku. Goście korzystający z Day Spa takiego jak https://medicaspa.pl/ mogą przebrać się w szatni, natomiast osoby udające się do salonu odnowy w hotelu, posiadają odpowiednie wyposażenie w pokoju. Przed sama wizytą niewskazane jest spożywanie alkoholu oraz obfitych posiłków. Należy jednak zadbać o odpowiednie nawodnienie, w szczególności jeśli chcemy skorzystać z saun.

Trzeba też pamiętać, że Spa to przede wszystkim strefa relaksu i odpoczynku. Wymagane jest zachowanie ciszy i spokoju. Z pewnością głośne rozmowy jak i śmiech czy bieganie dzieci wpłynie negatywnie na odczucia innych osób i może spotkać się także z negatywną reakcją personelu.

O czym pamiętać w Spa?

Jeśli do dyspozycji są sauny i basen, warto przyjść godzinę wcześniej i skorzystać z nich. Relaks wodny pozytywnie wpływa na ciało i pomaga uskutecznić jeszcze bardziej zabiegi, które mają być wykonane.Mając na uwadze dobry klienta i jego chęć maksymalnego zrelaksowania się nie powinno się prowadzić rozmów z terapeutami.

Tylko w przypadku, gdy odczuwany jest dyskomfort w postaci bólu lub zimna albo gorąca należy o tym poinformować personel. Również można poprosić o wyciszenie lub zmianę utworów playlisty puszczanej na potrzeby zabiegu.

Gdzie wybrać się do dziennego Spa?

Jeśli interesuje nas opcja dziennego Spa, dla osób zapracowanych, ale potrafiących wygospodarować godzinę lub dwie, warto zwrócić uwagę na Medica Spa. Jest to nowoczesny salon odnowy biologicznej z bardzo szeroką gamą usług, w której każdy znajdzie coś dla siebie. Wykwalifikowana kadra specjalistów gwarantuje ich najwyższą jakość. Szczegółowa oferta została przedstawiona na stronie https://medicaspa.pl/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *