Uroda

Bez lustra ani rusz, czyli jak urządzić toaletkę kosmetyczną?

Jednym z najważniejszych elementów każdej toaletki kosmetycznej jest lustro. W zależności od jej rodzaju może być to model okrągły, kwadratowy lub nawet podświetlany. Istnieje co najmniej kilka ciekawych rozwiązań aranżacyjnych, w oparciu o które można wprowadzić je do toaletki. Na które z nich warto postawić?

Ile kosztuje lustro?

Ceny luster dla toaletek kosmetycznych rozpoczynają się od 40 – 50 złotych. Mowa tu oczywiście o ich podstawowym wariancie, w którym osadza się je na płycie PDF. Nieco więcej, bo około 70 – 80 złotych trzeba zapłacić za stylowe, toaletowe lusterko. W przeciwieństwie do jego podstawowej, prostokątnej wersji, przedmiot ten ma najczęściej kształt koła i jest bogato wykończony.

Cena lusterek podświetlanych diodami LED jest zwykle najwyższa. Waha się ona w okolicach 100 do nawet 500 złotych, choć istnieje również możliwość zakupu wyjątkowych i niepowtarzalnych modeli za znacznie większe pieniądze. Warto jednak zadbać o to, by – niezależnie od funkcji dodatkowych – lustro takie posiadało ergonomiczną, stabilną podstawkę.

Innowacja ponad wszystko

Klasyczna toaletka kosmetyczna może zostać wyposażona w jeszcze bardziej rozbudowane modele luster. Mogą one – w razie potrzeby – posiadać system włączania w oparciu o np. czujnik ruchu. Co więcej, niektóre z nich mogą być z kolei włączane za pomocą funkcjonalnego pilota. Wszystko po to, aby jeszcze bardziej poprawić komfort ich obsługi.

Ciekawym rozwiązaniem są lustra podświetlane różnymi kolorami. Są to jednak modele przeznaczone głównie do zastosowań studyjnych. Dzięki nim można łatwo sprawdzić, jak twarz danej osoby wygląda w odniesieniu do konkretnej barwy światła, a także – w zależności od modelu – jej temperatury.

Lustro do makijażu, czyli co?

Warto zaznaczyć, że nie każde podświetlane lustro może być wykorzystane jako element toaletki kosmetycznej. W takiej sytuacji najlepiej sprawdzi się model, którego obramowanie jest pokryte szeregiem diod LED. Dzięki temu twarz jest idealnie doświetlona i to z każdego kierunku.

Podsumowując, praktyczna toaletka kosmetyczna powinna być wyposażona przede wszystkim w lustro podświetlane za pomocą energooszczędnych lamp LED. Wyposażenie takiego stanowiska w dodatkowe funkcje nie jest konieczne w przypadku zastosowań amatorskich.

Toaletka kosmetyczna dostępna jest w oferciebeautysystem.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *