turystyka

Z Kielc do Holandii – dlaczego bus?

Busy do Holandii to kilkuosobowe pojazdy, które poruszają się na ustalonych trasach. Na pierwszy rzut oka można by powiedzieć, że to małe autobusy, ale byłoby to spore niedopowiedzenie. Busy to coś dużo lepszego i dużo bardziej nowoczesnego. Stąd zbierają one coraz większe grono zwolenników.

Odpoczynek i rozrywka

Busy z Kielc do Holandii poruszają się na długiej trasie. Zdecydowanie, taka wycieczka może zmęczyć. Dlatego warto dopilnować, by można było w czasie podróży odpocząć i zrelaksować się. Busy są idealne do tego celu. Mają wygodne fotele lotnicze, które dają pasażerom sporo komfortu. Zapewniają pełne podparcie kręgosłupa, który nie jest zanadto obciążony, więc nie odpowiada bólem.

W busie można bez obaw zasnąć. Drzemka nie będzie przeszkadzać współpasażerom. Pozwoli za to zregenerować siły, które będą potrzebne już po dotarciu do celu, zwłaszcza jeśli jedziemy busem z Kielc do Holandii, po to by pracować.

W busie można też dobrze się bawić. Najczęściej dostępny jest odtwarzacz DVD, dostęp do bezprzewodowej sieci Wi-Fi oraz dobrze ustawione radio. Dzięki tym udogodnieniom czas mija niezauważalnie. Pasażer, który spędza długie godziny w busie, nawet nie zdaje sobie z nich sprawy.

Bez żadnych przesiadek

Busy z Kielc do Holandii kursują bez żadnych przesiadek. System ten nazywa się podróżą z adresu na adres lub od drzwi do drzwi. Oznacza to, że pasażerowie nie muszą przesiadać się lub korzystać z jakichkolwiek innych środków transportu, niż jeden bus.

Kierowca busa podjeżdża pod wskazany przez pasażera adres. Pasażer może zająć zarezerwowane wcześniej miejsce. Bez niewygody związanej z taszczeniem walizek i przedostawaniem się na dworzec czy peron.

Takie rozwiązanie to wygoda i bezpieczeństwo. Takie rozwiązanie jest szczególnie polecane przy podróżach z dziećmi. Wystarczy raz wsiąść z nimi do właściwego busa, a później sprawy potoczą się same. Bez stresu i niepotrzebnych nerwów. Za to z dobrą książką albo filmem na DVD.

Dobra cena

Bardzo ważne jest to, że busy rozwiązaniem ekonomicznym, a bilety na nie są w dobrej cenie. Bilety na bus muszą być tanie, tak by były konkurencyjne w stosunku do innych środków transportu zbiorowego oraz prywatnych samochodów.

Busy poruszają się po najkrótszych możliwych trasach. Ma to swoje odbicie w zużyciu paliwa oraz w czasie niezbędnym dla odbycia całego kursu. Kierowca wie, gdzie ma wysadzić poszczególnych pasażerów i nie musi krążyć, czy nadkładać drogi. Paliwo nie jest marnowane, więc rozwiązanie ma duże walory ekonomiczne.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *