turystyka

Wesele w okolicach Warszawy z tanim noclegiem dla gości

W życiu każdego człowieka przychodzi taki moment, że postanawia wziąć ślub. Jeżeli mieszkasz w Warszawie albo okolicy, to zapewne ślub będziesz brał w jednym z warszawskich kościołów. Natomiast wesele będziesz chciał zorganizować, gdzieś pod Warszawą. Najlepszym miejscem byłoby takie, które oferowałoby od razu tanie noclegi dla przyjezdnych gości.

Poszukiwania idealnego miejsca

Poszukując sali weselnej i hotelu z noclegami powinieneś zdecydować na ile osób będzie odbywało się wesele, a także ile pokojów potrzebujesz i o jakim standardzie. Mając na uwadze komfort gości powinieneś wziąć także uwagę dojazd do hotelu, a także ilość miejsc parkingowych i bezpieczeństwo obiektu.

Jeżeli szukasz hotelu z salą weselną niedaleko Warszawy, to powinieneś zwrócić uwagę na Ołtarzew (obok Ożarowa Mazowieckiego) z nowoczesnym, a zarazem tanim hotelem Lamberton. Tamtejszy hotel idealnie spełnia wszelkie warunku do wesela pod Warszawą. Szczegółowe informacje o hotelu znajdziesz na http://www.hotellamberton.pl/home/.

Atuty hotelu w Ołtarzewie

Hotel Lamberton dysponuje aż 3 salami weselnymi, które są gustownie i nowocześnie urządzone. Największa sala może pomieścić 180 osób, ale najmniejsza sala jest przygotowana do kameralnych przyjęć. Osoby odpowiedzialne za obsługę wesel są świetnymi profesjonalistami w swoim zakresie i potrafią kreatywnie reagować w sytuacjach niestandardowych. Natomiast dania serwowane przez kucharzy na długo zostaną zapamiętane przez gości weselnych. Informacje jak zarezerwować salę znajdziecie na stronie internetowej hotelu.

W kompleksie hotelu Lamberton znajduje się aż około 100 pokojów, w których mogą zamieszkać goście weselni. Pokoje są świetnie wyposażone i można w nich odpocząć po całonocnym weselu. Pokoje są stosunkowo tanie, a przy wyprawianiu wesela w hotelu ceny będą na pewno jeszcze bardziej zadowalające. Zdjęcia pokoi można obejrzeć na stronie www.hotellamberton.pl/home/.

Dodatkowe atrakcje hotelu Lamberton

Poza wygodnymi i komfortowymi pokojami oraz salami weselnymi hotel oferuje także duży parking, a także przepiękny ogród oraz miejsce zabaw dla dzieci. Na terenie całego obiektu dostępne jest także bezpłatne i szybkie wi-fi.

W hotelu znajduje się także klub, w którym można odprężyć się grając w bilard albo darta. Oczywiście w klubie znajduje się również bar. Można także obejrzeć tam jakąś ważną transmisję sportową, jeżeli akurat odbywa się w tym samym momencie co wesele. O dodatkowych atrakcjach hotelu Lamberton możecie poczytać na www.hotellamberton.pl/home/.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *