turystyka

Paintball super zabawa

Paintball to gra zespołowa, w której członkowie przeciwnych drużyn starają się „zestrzelić” siebie nawzajem za pomocą markerów, czyli karabinków ładowanych kulkami z kolorowymi barwnikami spożywczymi. Wszyscy uczestnicy wyposażeni są w specjalne kombinezony oraz gogle chroniące oczy. Paintball zyskuje coraz większą popularność nie tylko wśród mężczyzn, ale również kobiet.

Paintball Katowice – jak się przygotować?

Wyjście na poligon paintballowy nie wymaga w zasadzie żadnego przygotowania z naszej strony – załóżmy tylko wygodne buty na nogi i przygotujmy się na sporą dawkę aktywności fizycznej w postaci biegania.

We wszelki pozostały sprzęt niezbędny do przeprowadzenia rozgrywki zostaniemy wyposażeni już na poligonie paintballowym. A na pewno będzie potrzebny specjalny kombinezon wojskowy, jak również ochraniacze na twarz i oczy. Kolejnym elementem wyposażenia będzie specjalny karabinek, czyli marker, oraz amunicja – kulki wypełnione barwnikiem. Tak przygotowani możemy już zaczynać rozgrywkę paintballową!

Paintball katowice – jak wygrać?

Większość graczy to amatorzy, którzy przychodzą na poligon paintballowy dla rozrywki. Warto jednak wiedzieć, jak można zwiększyć swoje szanse na wygraną.

Przede wszystkim zapoznajmy się z otrzymanym sprzętem. Jak się go odbezpiecza? Jak celuje? Dobrze wiedzieć to jeszcze zanim rozgrywka rozgorzeje na dobre.

Pamiętajmy również o tym, że paintball to gra zespołowa. Ważne jest, aby zaplanować swoją taktykę, a potem się jej konsekwentnie trzymać.

Pole paintballowe Katowice

Jeśli chodzi o pole paintballowe Katowice posiadają kilka tego typu obiektów o zróżnicowanym terenie i przeszkodach sztucznych. Na polach paintballowych jest możliwość przeprowadzania zwykłych rozgrywek, trwających zazwyczaj około 45 minut do godziny, jak również rozgrywania innych scenariuszy gry. Wszystko ustalane jest na początku.

Wybierając poligon paintballowy warto zwrócić uwagę na naturalne ukształtowanie terenu – występowanie wałów ziemnych, ziemianek, okopów znacznie uatrakcyjnia rozgrywkę. Nie bez znaczenia są także przeszkody sztuczne ustawione przez organizatora. Wszystkie te miejsca mogą posłużyć jako kryjówki dla graczy.

Paintball to niesamowicie emocjonująca gra dla osób niemal w każdym wieku. Jeśli więc chcesz zażyć dużej dawki adrenaliny zapraszamy na poligon paintballowy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *