turystyka

Najlepsze restauracje w Mielnie

Lato to pora roku w której najwięcej osób decyduje się na różnego rodzaju wakacje oraz wyjazdy. Nie ma w tym absolutnie nic dziwnego, w końcu to właśnie wtedy pracownicy dostają urlop a dzieci mają wakacje. Jednak tegoroczne wakacje mogą znacznie się różnić od wszystkich które odbyły się do tej pory.

Mimo tego, że obecna sytuacja może znacznie pokrzyżować wakacyjne plany zdecydowanej większości osób to warto dodać, że nie wszystkie wyjazdy są stracone. Oczywiście z powodu pandemii koronawirusa warto jest odpuścić sobie wszelkie zagraniczne wycieczki (szczególnie do krajów w których ilość zachorowań jest bardzo wysoka lub wyższa od ilości zachorowań w Polsce), jednak do dyspozycji wciąż pozostaje wiele pięknych polskich miejsc. Jednym z najpopularniejszych kierunków jest oczywiście polskie morze, nikogo nie dziwi więc fakt, że wraz z rozwojem sezonu coraz ciężej jest znaleźć wolne miejsca noclegowe.

Planując swój urlop nad morzem warto jest wziąć pod uwagę Mielno. To piękne miasteczko położne jest w powiecie koszalińskim i znane jest przede wszystkim z tego, że posiada ono wyśmienite restauracje. Jednak jak je znaleźć?

Do jakich restauracji w Mielnie warto się wybrać?

Każdy kto wybiera się na urlop z pewnością doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że nie ma porządnego wypoczynku bez pysznego jedzenia. Zatem wybierając restauracje w Mielnie, które warto odwiedzić należy kierować się przede wszystkim opinią innych konsumentów. Choć w innych przypadkach opinia klientów może być dość złudna i nie pokrywać się z Twoim zdaniem to jeśli chodzi o gastronomię, warto jest zaufać portalom bazującym na opiniach klientów. Mielno jako miasto słynie z tego, że posiada ono wiele wyśmienitych restauracji. Dzięki temu, że lokali gastronomicznych w tym mieście nie brakuje, z całą pewnością każdy znajdzie coś dla siebie, bowiem na jednej ulicy (zwłaszcza w obszarach, które znajdują się bardzo blisko plaży) można znaleźć niemal każdy rodzaj kuchni od śródziemnomorską poprzez kuchnię włoską aż po indyjską.

Najlepsze restauracje w Mielnie

Do najlepiej ocenianych restauracji w Mielnie należy między innymi restauracja Biała Dama Marina Mielno. To właśnie tam można dostać najlepszej jakości posiłki. W menu tej restauracji znajdują się oczywiście ryby w różnych postaciach a także dania mięsne oraz makarony. Kolejnym wspaniałym miejscem na mapie Mielna jest smażalnia ryb Itaka. Na tej liście nie mogło zabraknąć prawdziwej smażalni ryb z krwi i kości. Jest to idealne miejsce na rodzinny obiad.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *