turystyka

Mielno – najlepsze noclegi

Zaczynamy już myśleć o naszym urlopie, być może wybraliśmy w tym roku nasze piękne morze Bałtyckie i zastanawiamy się nad miejscowością. Zobaczmy, dlaczego warto nieco więcej zamyślić się nad Mielnem i czy znajdziemy tam miejsca, w których naprawdę będzie można wypocząć i które pozwalają na bliski dostęp do plaży! Zaczynajmy wakacyjne poszukiwania i spójrzmy jakie mamy do wyboru noclegi przy plaży w Mielnie.

Dlaczego wybrać Mielno?

Mielno jest znane jako jedno z najbardziej imprezowych miejscowości na Pomorzu, dlatego jeśli lubisz dobrą zabawę, odprężasz się i najlepiej spędzasz czas w barach, dyskotekach czy restauracjach- Mielno nada się do tego jak najlepiej. Poza tym prócz oczywistego dostępu do morza, możemy popływać lub wybrać się w rejs widokowy po jeziorze Jamno, które łapie również bardzo pozytywne opinie. Choć Mielno jest znane ze strony imprezowej to dla osób, które lubią uciec od zgiełku miasta, znajdą się również fantastycznie miejsca, ponieważ Mielno posiada lasy, które pozwolą na psychiczny odpoczynek. Także coś dla siebie znajdą imprezowicze, osoby szukające spokoju, osoby z dziećmi czy osoby nieco dojrzalsze.

Noclegi przy plaży w Mielnie

Oczywiście nic tak pozytywnie na nas nie wpływa na urlopie nad morzem, jak miejsce pobytu znajdujące się tuż obok plaży. Zobaczmy jakie noclegi przy plaży w Mielnie możemy znaleźć.Wiele, zależy od waszych możliwości finansowych, jeśli dobrze poszukacie, możecie znaleźć noclegi, które zaczynają się już od 20 złotych. Jednym w dosyć przyjemnej ofercie cenowej jest Bajkowy Las, którego ceny zaczynają się od 40 złoty za nocleg. Co jeszcze ma nam do zaoferowania? Jedynie 80 metrów do plaży, również do jeziora Jamno mamy 100 metrów, czyli otacza nas wodna mgiełka.

Prócz tego dla wielbicieli natury jak sama nazwa wskazuje, znajduje się las ulokowany na wydmie. Dla rodzin z dziećmi jest to spełnienie marzeń, ponieważ znajduje się nieco dalej od centrum.Interesującą opcją może być również Ośrodek Wczasowy Leśny Resort, który znajduje się również tylko 80 metrów od plaży. Może nas zaskoczyć ciekawie zaprojektowana oraz wybudowana tawerna, w której odczujemy prawdziwy, morski klimat, możemy zejść coś smacznego oraz posłuchać przyjemnej dla ucha muzyki. Drewniane domki, które stanowią serce obiektu nadają miejscu niezastąpiony charakter.Dobrze się prezentuje pensjonat Nomada, który znajduje się jedynie 100 metrów od plaży. Jeśli jesteś fanem ryb, to miejsce dla ciebie, ponieważ tuż obok znajduje się przystań rybacka, gdzie jest opcja na zakupienie świeżych ryb.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *